LTL Ailesinin Bir Parçası Olun

Şanghay şehrinin bu kadar tanınmış olmasının sebepleri vardır : inanılmaz büyük olan bu şehirde hayran kalacağınız gökdelenler, lezzetli yemekler ve hep canlı bir gece hayatı vardır. LTL okulumuz Eski Fransız İmtiyaz Bölgesi’nin tam kalbinde yer aldığı için sürekli yapacak bir şeyiniz olacaktır.

Sınıfın dışındaki zamanımızı bu muazzam şehri keşfetmeye ayırıyoruz. LTL Şanghay etkinliklerinin bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

LTL bir okuldan çok daha fazlasıdır. Öğrenciler, öğretmenler ve personelimiz arasında çok güçlü bağlar kuruluyor ve böylece ders dışındaki zaman da çok eğlenceli geçiyor. Arkadaşlıklar hayat boyu sürüyor ve öğrencilerimiz sık sık tekrardan LTL ile dil öğrenmeye geliyor. Şanghay’da haftada en az 3 etkinliğimiz oluyor: Çarşamba akşamları aktiviteleri, Perşembe okulda öğle yemeği ve haftasonu etkinlikleri…

Buna ek olarak iste cuma akşamları “okul barı” haline gelmiş. Leo’s barda öğrencilerimiz ile oğretmenlerimiz zaman geçirmeyi seviyor. Zaten Şhanghay’ın en ucuz içeceklerini satan bu bar sürekli müşterisi olan bizim öğrencilere sık sık özel indirimler ayarlıyor. Leo’s Bar öğrenci bütçesi ile akşamı geçirmenin çok güzel bir yoludur.

Merak ettiklerinizi bize sorun
  • LTL Avatar Alexander Krasnov
    Alexander Krasnov , Öğrenci Danışmanı

    LTL Çince Dil Okulu'na hoş geldiniz!

    Size nasıl yardımcı olabilirim?