• Hikayemiz

  LTL Hakkında

  Çin’e öğrenci olarak 1999 ilk defa geldiğimde önümde birçok yeni kapı açılmıştı. Bu yeni dünya tarafından büyülenmiştim, yeni insanlar, sokaklar, yemekler… Her şey çok farklıydı bir o kadar da ilgi çekiciydi!

  Hikayemiz

 • Neden LTL

  LTL Hakkında

  Cevap çok basit: Çünkü size değer veriyoruz. Öğrencilerimizin Çince’yi etkili ve hızlı bir şekilde öğrenmelerini, Çin’in zengin tarih ve kültürünü keşfetmelerini, bu mükemmel ülkenin bütün güzelliklerini yaşamalarını ve eğlenmelerini sağlıyoruz.

  Neden LTL

 • Ekibimiz

  LTL Hakkında

  Özenle seçilmiş öğretmenlerimiz ile öğrencilerimiz arasında çok sıcak bir arkadaşlık bağı vardır. Sık sık hep beraber öğle yemekleri yenir, gezilere gidilir ve akşam yemeklerine çıkılır.

  Ekibimiz

 • Medya ve Akreditasyon

  LTL Hakkında

  LTL Çince Dil Okulumuz hakkında bir de kaynaklardan bilgi edinin. Bu sayfada okulumuz ile neden gurur duyduğumuzu açıklayan ve çeşitli şirketler ile insanlar tarafından hazırlanmış videolar, linkler ve yazılar bulabilirsiniz.

  Medya ve Akreditasyon

 • Dil Okullarımız

  LTL Hakkında

  LTL okullarımızın her ikisi de Şanghay ve Pekin’in merkezinde bulunurlar ve okula ulaşım inanılmaz kolaydır. Ayni zamanda merkezi konumlarından dolayı okulun etrafında bolca restoran, market ve bar bulunur.

  Dil Okullarımız