• Hikayemiz

  LTL Hakkında

  Çin’e öğrenci olarak 1999 ilk defa geldiğimde önümde birçok yeni kapı açılmıştı. Bu yeni dünya tarafından büyülenmiştim, yeni insanlar, sokaklar, yemekler… Her şey çok farklıydı bir o kadar da ilgi çekiciydi!

  Hikayemiz

 • Neden LTL

  LTL Hakkında

  Cevap çok basit: Çünkü size değer veriyoruz. Öğrencilerimizin Çince’yi etkili ve hızlı bir şekilde öğrenmelerini, Çin’in zengin tarih ve kültürünü keşfetmelerini, ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlıyoruz.

  Neden LTL

 • Yorumlar

  LTL Hakkında

  LTL’de okumuş öğrencilerin okul ile ilgili düşüncelerini, eleştirilerini ve incelemelerini Facebook, Trip Advisor, Trust Pilot, GoOverseas gibi birçok sitede bulabilirsiniz. Bu yorumların bir kısmı karşınızda!

  Öğrencilerimizin Yorumları

 • Ekibimiz

  LTL Hakkında

  Özenle seçilmiş öğretmenlerimiz ile öğrencilerimiz arasında çok sıcak bir arkadaşlık bağı vardır. Sık sık hep beraber öğle yemekleri yenir, gezilere gidilir ve akşam yemeklerine çıkılır. Öğretmenlerimiz hep yanınızda!

  Ekibimiz

 • Akreditasyon

  LTL Hakkında

  LTL hakkında bir de başka kaynaklardan bilgi edinin. Bu sayfada okulumuz ile neden gurur duyduğumuzu açıklayan ve çeşitli şirketler ile insanlar tarafından hazırlanmış içerikler bulabilirsiniz.

  Medya ve Akreditasyon

 • Dil Okullarımız

  LTL Hakkında

  LTL okullarımızın Şanghay, Pekin ve Taipei şehirlerinin merkezinde bulunurlar ve okula ulaşım inanılmaz rahat ve hızlıdır. Ayni zamanda merkezi konumlarından dolayı etrafta bolca restoran, market ve bar bulunur.

  Dil Okullarımız

 • Çin'de Resmi Tatiller

  LTL Hakkinda

  Çin’de resmi tatiller biraz kafa karıştırıcıdır. Sistemin nasıl çalıştığını öğrenmeniz biraz zaman alabilir. Bazen tatil zannettiğiniz gün ya da haftasonu bile iş günü olabilir. Kötü sürprizlerle karşılaşmamak için bu sayfamızı okumanızı tavsiye ediyoruz!

  Çin’de Resmi Tatiller

 • LTL Blog

  Blog

  Çince öğrenme yöntemleri, tavsiyeleri, kısa yolları, Çin’de yaşamak nasıl bir şeydir, Çin ile ilgili eğlenceli bilgiler, mobil uygulamalar gibi onlarca eğlenceli ve bilgilendirici konuyu blog sayfamızda bulabilirsiniz.

  Blog