Taipei Kısa Dönem Çince Kursu

Taipei Kısa Dönem Çince Kursu ile bir dönem boyunca Çince öğrenin. Her dönem 18 haftadır, dilediğiniz gibi bir ya da iki dönem için kaydınızı yaptırabilirsiniz. Uygun bir fiyata Çince seviyenizi geliştirmek için çok iyi bir programdır. Tek dönemde birçok öğrencimiz HSK3 seviyesine ulaşmaktadır, iki dönem kalırsanız HSK4 diplomasını bile alabilirsiniz!

Öğretmeninizden yeterince ilgi ve destek alabilmeniz için sınıf mevcudunu olabildiğince küçük tutmaya çalışıyoruz. Ortalama olarak sınıfta 3 öğrenci vardır en fazla ise 6. Böylece Çince seviyenizi geliştirmek için bol bol imkanınız olacaktır.

Tayvan'da Kısa Dönem Kursu

 • Taipei’de Kısa Dönem Kursu
 • Tayvan’da 18 hafta kalın
 • Çince seviyenizi geliştirmek için mükemmel
 • Sabit dönem programı
 • Çok uygun fiyat
 • Üniversite ya liseye kıyasla daha küçük sınıflar

Taipei Kısa Dönem Çince Kursu çok uygun fiyatlıdır ve Çince öğrenirken bir yandan da birçok yeni arkadaş edineceksiniz!

 • Hızlı Gelişim

  Hızlı Gelişim

  Küçük Sınıflar – Kalabalığın içinde kaybolmayın

  Uzun Dersler – Dersler 55 dakikadır

  Tam dönem – HSK3 seviyesine ulaşın

  Kalifiye – Taipei'in en iyi öğretmenlerini çalıştırıyoruz

 • Uygun Fiyat

  Uygun Fiyat

  Ders Kaçırma – Resmi tatiller yüzünden ders kaçırma

  Her şey dahil – Gizli hiçbir ücret yoktur

  Destek – Yardım ve tavsiye için hep yanınızdayız

  İndirim – Ders başına en iyi fiyat

 • LTL Ailesi

  LTL Ailesi

  Öğle Yemeği Kulübü – Her gün diğer öğrencilerimizle hep beraber öğle yemeği yiyin

  Uluslararası – 100'den fazla ülkeden öğrencimiz var

 • Kaliteli Eğitim

  Kaliteli Eğitim

  Kalifiye Öğretmenler – Bir dönemde HSK 3/4 seviyesine ulaşın

  Deneyim – Tüm öğretmenlerimiz en az 5 yıllık deneyime sahiptir

  Çeşitli – Öğretmenlerimiz eğlenceli, kaliteli ve farklı dersler vermektedir

Tayvan’da Kısa Dönem Çince Kursu

Uygun fiyata Çince seviyenizi geliştirmek için Tayvan’da Kısa Dönem Çince Kursuna katılın. Ortalama 3 kişilik sınıflar ve kalifiye öğretmenlerimiz sayesinde Çince seviyenizi hızlı bir şekilde geliştirin.

Kısa dönem programımız 18 haftadan oluşmaktadır, hafta içi her gün 4 saat boyunca Çince öğreneceksiniz. Geçen sene bu programa katılan tüm öğrencilerimiz neredeyse tamamı HSK3 seviyesine ulaşmıştır. Çince seviyenizi geliştirmek için programınızı Aile Yanı Konaklama ya da Birebir Özel Ders Programı ile kombine edebilirsiniz. LTL sadece Çince öğrenmekten itibaren değildir. Taipei’deki Dil Okulumuzda dünya çapından insanlarla tanışıp güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız ve düzenlediğimiz etkinlikler sayesinde hayat boyunca unutamayacağınız deneyimler edineceksiniz.

Kısa Dönem -Tarihler ve Ücretlendirme (Yeni Tayvan Doları)

Kısa Döneş programımızın önceden belirlenmiş başlangıç tarihleri vardır ve 18 hafta sürmektedir. İlkbahar ve Sonbahar Dönem programlarımızın fiyatları aynıdır.

ÜCRETLENDİRMELER YENİ TAYVAN DOLARI ÜZERİNDENDİR

Tayvan’da Kısa Dönem Başlangıç Tarihleri Fiyat
İlkbahar Dönemi 2020 17 Şubat 2020 – 19 Haziran 2020 120,306 NTD
Sonbahar Dönemi 2020 14 Eylül 2020 – 15 Ocak 2021 120,306 NTD

Yukarıdaki ücretlendirme aşağıdaki hizmetleri karşılamaktadır:

 • Üniversite eğitimi tarzında Tayvan’da 18 haftalık eğitim
 • Çince Dersleri
 • Ders kitapları ve ihtiyacınız olacak bütün öğrenme araç-gereçleri
 • Tecrübeli, donanımlı ve sertifikalı öğretmenlerimizden birinci sınıf eğitim
 • LTL personelinin 7/24 desteği
 • LTL’in sosyal programına erişim
 • Öğrenci Vizesi Desteği

Not edin – Taipei’de Konaklama ve de uçak biletleri Tayvan’da Kısa Dönem Programımızın ücretlendirmesine dahil değildir. Lütfen, daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz bize ulaşın.

[/column][/row]

Sıkça Sorulan Sorular

Çince başlangıç seviyesindeyim, bu bir sorun mu?

Hayır elbette ki, başlangıç seviyesindeki öğrencilerimize de kapımız her zaman açık. Hatta, Kısa Dönem programlarımızdaki öğrencilerimizin çoğu da LTL bünyesinde eğitim almaya başlamadan önce başlangıç seviyesindelerdi. Tayvan’a gelmeden önce sizlerin Çince seviyenizi anlamak adına sizi bir değerlendirmeye tabi tutacağız, böylece sizin için en uygun sınıfa karar verebiliyoruz.

Neden LTL'de bir üniversite ya da liseye göre daha hızlı Çince öğreniyoruz?

LTL’de bir üniversiteye göre çok daha hızlı dil öğreneceğiniz doğru. Bunun sebebi ise çok basit, sınıflardaki öğrenci sayılarımız. Üniversitede genellikle 20-30 kişilik sınıflarda olacaksınız ve bu durumda söz hakkı almanız zorlaşacaktır ve de öğretmeninizin dikkati doğal olarak bütün sınıfa dağılacaktır. Öte yandan LTL’de eğitimcilerimiz sizinle bizzat ilgileneceklerinden onlarla iyi bir iletişim kurabilecek ve de eğitim şeklini sizin öğrenim biçiminize göre şekillendirebilecektir.  Ayrıca LTL’de derslerimiz diğer okulların ortalama sürelerine göre 5-10 dakika daha uzundur.

Peki ya sosyal hayat nasıl, yapacak aktiviteler mevcut mu?

Her haftasizin için oldukça eğlenceli aktiviteler hazırlıyoruz. Aktivitelerin listesi haftalık olarak okulumuzda açıklanmaktadır. Elbette ki, bütün bu aktiviteler tamamen gönüllüdür ve katılım zorunluluğu yoktur, bunlar sadece sizin daha da iyi zaman geçirebilmeniz için hazırlanmaktadır. Bu aktivitelere: müze ve sanat galeri gezmek, tai qi dersleri restoran ve barlara gitmek, örnek olarak verilebilir.

Çin Vizesi başvuru süreci nasıl gerçekleşmektedir?

Vize için istenen belgeler  hangi ülkeden geldiğinize göre değişiklik göstermektedir. Bazı ülkelerin Tayvan’a giriş yapmak için vize almasına gerek yoktur. Fakat, eğer vizeye başvurmanız gerekirse, tam akredite LTL okulu olarak elimizden geldiğince eksik evraklarınız konusunda sizlere yardımcı olacağız. Sonrasında, en yakınınızdaki TECO’ya ( Taipei Ekonomi ve Kültür Bürosu) başvurmanız gerekecek. Daha fazla bilgi için bize danışmaktan çekinmeyin!

 • Şanghay'da Kısa Dönem Çince Kursu

  Şanghay

  Şanghay’da Kısa Dönem Dil Programımız ile Çince dil becerilerinizi kısa sürede geliştirin. Yoğun Çince programı ile 18 hafta boyunca günde 4 saatlik dil dersleri göreceksiniz. Çince öğrenirken bir yandan da hayat boyu sürecek arkadaşlıklar kuracaksınız.

 • Pekin'de Birebir Özel Çince Dersi

  Pekin

  Pekin’de Kişiye Özel Çince Derslerine Katılın. Öğrenmek istediğiniz alanı ve onu nasıl öğreneceğinizi siz seçin. Öğretmenleriniz tercihlerinize göre size özel ders programı oluşturacaktır. Çinceyi öğrenmenin en hızlı ve özel yolu – Pekin’de Özel Çince Dersleri.