Şanghay Yarıyıl Çince Kursu

Şanghay Yarıyıl Çince kursumuz 18 hafta boyunca süren ve Çince dil becerilerinizin hızlı gelişmesini sağlayan Üniversite tarzında eğitim programıdır.

Yurt dışında okumak istiyorsanız Yarıyıl Dil Kursumuz iki dönem gibi kısa bir sürede Çince seviyenizi geliştirmenizi ve akıcı konuşmanızı hedefler.

5 öğrenciyi aşmayan gruplar halinde nitelikli ve profesyonel öğretmenlerimiz yardımıyla Çince dil becerilerinizi geliştireceksiniz.

Şanghay'da Kısa Dönem Çince Kursu

 • 18 haftalık üniversite tarzı eğitim.
 • Çince’de akıcı olmanız amaçlanır.
 • Dünya çapından arkadaşlar edinin.
 • Kaliteli eğitim.
 • Haftaiçi günlük 4 saat Çince dersi.
 • 7/24 LTL Desteği.
 • Ucuza yurt dışında okumak

Yurt dışında okumak, birçok yabancı arkadaş edinmek demektir. Sınıfınızda dünya çapından arkadaşlar edinin ya da diğer LTL öğrencileri ile tanışın.

 • Mükemmel Fiyat

  Mükemmel Fiyat

  Ekstra ücret yok Ders malzemeleri gibi ihtiyaç duyacağınız her şey fiyata dahildir.

  Destek – Öğrenci danışmanları, öğretmenler ve personel, herkes size yardım etmeye hazır.

  55 dakikalık dersler – Performansınızı arttırın.

 • Tam Kapsamlı Çince Dönem

  Tam Kapsamlı Çince Dönem

  Tam Dönem – 18 hafta süren yoğun Çince eğitimi.

  Yurt dışında Okuyun – Konuşma, okuma, yazma ve dinleme dersleri programa dahil.

  Küçük sınıflar – Bütün öğrencilerimiz istedikleri kadar söz alıp konuşabiliyor.

  Hızlı Öğrenin – Kısa sürede Çincenizi geliştirin.

 • Profesyonel Öğretmenlerimiz

  Profesyonel Öğretmenlerimiz

  Sadece En İyiler – Sadece nitelikli ve deneyimli öğretmenleri çalıştırıyoruz.

  Kalifiye – Bütün Öğretmenlerimizin yabancı öğrencilere ders verme alanında eğitime sahiplerdir.

  Deneyimli – Öğretmenlerimizin en az 5 yıllık deneyimi vardır.

  Eğlenceli ve Arkadaş Canlısı – Öğrenci öğretmen ilişkilerimiz çok güçlüdür.

 • LTL Ailesinin Bir Parçası Olun

  LTL Ailesinin Bir Parçası Olun

  Topluluk – Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve personelimiz hep yanınızda.

  Öğrenci Danışmanı – İhtiyacınız olduğunda size yardım etmek için hep yanınızda.

  Öğrenciler – Diğer öğrencilerimiz ile beraber Çince öğrenin ve Şanghay'ı keşfedin.

Şanghay Yarıyıl Çince Kursu

Yurt dışında okumak mı istiyorsunuz? Şanghay Yarıyıl Çince Kursumuza katılın ve eşsiz bir tecrübe yaşayın. Şanghayda üniversite tarzında bir dönem boyunca Çince eğitimi görmek unutamayacağınız bir deneyim olacaktır.

Az kişilik sınıflarımız sayesinde her öğrencimiz söz alabiliyor ve kendilerini istedikleri gibi ifade edebiliyorlar. Ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurun ve her gün derslerde öğrendiğiniz bilgileri pratiğe dökerek Şanghay şehrini keşfedin.

Öğleden önce iki öğleden sonra iki saat olarak toplam günlük 4 saat boyunca Çince dersleri görün. Bu yoğun program dahilinde yurt dışında okumak dil becerilerinizi hızla geliştirecektir. Rahat bir öğrenme ortamı, güzel bir şehir ve 7/24 destek sayesinde Çincenizi hızlı geliştirirken bir yandan da dinlenme ve eğlenme fırsatı bulacaksınız.

Genellikle Şanghay Yarıyıl Çince Kursu programımıza katılan öğrenciler HSK 3 bazen ise HSK 4 seviyesine ulaşabiliyorlar. Üstüne bir dönem daha okumak, Çince’de akıcılık kazanmanızı kesinleştirecektir. HSK4(B2) ya da daha yüksek Çince seviyesine sahip olan öğrencilerimizi Özel Çince  Kursu programımızı keşfetmeye davet ediyoruz.

Fiyat Listesi

Dönem 2020 Tarih Fiyat
İlkbahar Dönemi 2020 24 Şubat. 2020 – 26 Haziran 2020 26,744 CNY
Sonbahar Dönemi 2020 21 Eylül 2020 – 22 Ocak 2021 26,744 CNY
İlkbahar Dönemi 2021 22 Şubat 2021 – 25 Haziran 2021 26,744 CNY
Sonbahar Dönemi 2021 13 Eylül 2021 – 14 Ocak 2022 26,744 CNY

Şanghay Yarıyıl Çince Kursuna dahil olanlar:

 • Tüm dersler, ders kitapları ve araç gereçleri.
 • 7/24 Destek.
 • Sosyal Programımıza katılıp diğer öğrencilerimiz ile kaynaşın.
 • Öğrenci Vizesi Desteği.

Şanghay Yarıyıl Çince Kursuna dahil olmayanlar:

Öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz ile bu kadar gurur duymamızın bir sebebi var. Onlar olmadan sahip olduğumuz başarıyı yakalayamazdık. Bize birçok öğretmen başvurur ve sadece birkaçı iş için seçilir.  Sizin en iyi eğitimi almanız için, biz en iyi öğretmenleri işe alıyoruz. Bütün öğretmenlerimizin “Çince’yi Yabancı Dil Olarak Öğretme” alanından diplomaları bulunmakta, birçok yıllık deneyime sahipler ve dersleri hiçbir zaman aynı ve sıkıcı olmaz.

Öğretmen kadromuz ve personelimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Ekibimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Öğretmenlerimizin ilgisi sayesinde LTL ikinci eviniz haline gelecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir Çin üniversitesinde bir dönem Çince eğitimi almak ile LTL’de bir dönem ders almak arasında fark var mı?

Ekibimizdeki yabancı eğitmenlerin çoğu Çinceyi Şanghay’daki veya başka şehirlerdeki üniversitelerde öğrendi. Sınıflar çok büyük ve kalabalıktı, öğretmenler çoğu zaman maaşlarını alamıyordu, ders süreleri kısa ve eğitim yöntemleri güncellenmemiş, geri kalmıştı, ne zaman bir resmi tatil olsa dersler iptal ediliyordu. Dolayısıyla Çince’yi öğrenim süreci oldukça yavaştı.

LTL’deki programımız bu durumdan oldukça farklı. Eğitim kalitesindeki belirgin farkların ve az sayıda gruplarla yapılan derslerin yanı sıra programımız yalnızca Çin’de eğitim görerek zaman geçirmekten ziyade Çince’nizi olabildiğince hızlı bir şekilde geliştirmeyi hedeflemektedir. Dersler aralıksız 55 dakika sürmektedir. Ülke genelinde resmi tatil olsa bile yazıldığınız bütün dersler kesintisiz işlenecektir. Oldukça modern bir müfredat izlemekteyiz; örneğin bu müfredat programımız ile içinde yaşadığımız çağın gerekliliklerinden olan sanal ortamda yazım karakterlerinin oluşturulmasının üstünde duruyoruz. Bu yöntem, saatlerce zaman harcanacak ve de muhtemelen bir kağıt üzerinde nadiren kullanacağınız el yazısını öğrenme sürecinden oldukça farklıdır. Bütün öğrenciler her derste düzenli olarak söz almakta ve konuşmaktadırlar. Öğrencilerimize her zaman destek sağlamaktayız, acil durumlarda dahil 7/24 ulaşılabilir durumdayız. Son olarak, Şanghay’ın en iyi öğretmenleri ile hizmetinizdeyiz! Şanghay’daki en iyi öğretmenleri çalıştırdığımız için üniversitedeki dönemsel programlardan biraz daha yüksek bir ücret talep etsek de modern ve etkili bir dil eğitimi almak için en iyi adresin LTL olduğunu iddia ediyoruz.

Şanghay’da nerede konaklayabiliriz?

LTL’de birçok konaklama seçeneğimiz mevcuttur. Size yerli ya da yabancı öğrencilerle paylaşabileceğiniz ya da bireysel olarak konaklayabileceğiniz daireler sunuyoruz. En popüler seçeneğimiz ise Şanghay Aile Yanı Konaklamadır. Öğrencilerimiz %80’i bu seçeneği tercih etmektedir. Bu konaklama tipinde Çinli bir aile ile yaşıyorsunuz, ailenin bir parçası haline geliyorsunuz ve hep beraber kahvaltı ve akşam yemeklerinin keyfini çıkarıyorsunuz. Bu oldukça değerli ve özel bir deneyim. Daha fazla bilgi için sitemizin Şanghay Konaklama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Şanghay Yarıyıl Çince Kursu ile dil seviyemi akıcı hale getirebilir miyim?

Bu durum elbetteki dersler haricinde vakit ayırdığınız çalışma süreciyle de doğrudan bağlantılıdır. Derslerden çıktıktan sonra konuşmalarınıza İngilizce devam etmeniz bu süreci yavaşlatacaktır. Bu nedenle Aile Yanı Konaklama seçeneği daha popülerdir. Yanında konakladığınız aile size asla İngilizce konuşmayacak bu nedenle de dili yaşayarak öğrenmenize oldukça katkı sağlayacaktır. Yerli arkadaşlar edinmek, dersler haricinde de sıkı çalışmak ve de Çin kültürüne hevesli olmak dili öğrenmenizi ve de kendinizi geliştirme sürecinizi oldukça hızlandıracaktır.

LTL ve Şanghay bünyesinde sosyal hayat nasıldır?

Şanghay sayısız aktivite imkanı ile eşsiz bir şehirdir. Her hafta LTL ekibimizin ve öğrencilerimizin katıldığı sosyal etkinlikler düzenlenmektedir. Birçok arkadaş edinip ve Şanghay’ı beraber keşfedeceğinizden emin olabilirsiniz. Belki de yerel bir kulübe katılıp yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Şanghay sayısız olanakları ve çeşitliliği ile modern Çini geleneksel Çin ile buluşturan bir şehirdir. Ayrıca kısa tren yolculukları ile ziyaret edebileceğiniz birçok güzel şehire de gidebilirsiniz.

Yakın dil seviyesinde olduğum öğrencilerle mi aynı sınıfta bulunacağım?

Evet, bu Çince öğrenmenin en temel noktalarından biridir. Her bir öğrenci, Şanghay Yarıyıl Çince Kursuna başlamadan önce eğitim menajerimiz ile görüşecek ve bunun sonucunda dil seviyeniz ölçülecektir. Benzer seviyelerdeki öğrencilerle eşleştirileceksiniz ve size en uygun öğretmen ile derslerinize başlayacaksınız. Eğer başlangıç seviyesinde iseniz Başlangıç Sınıfımızda öğrenim göreceksiniz.

LTL eğitim programlarından yararlanmak istiyorum, daha fazla bilgi için kiminle iletişime geçebilirim?

Aramıza katılmak istediğinizi duymak çok güzel! Sayfanın sağ altında bulunan Canlı Sohbet butonuna tıklayarak ilgili personel ile hemen konuşmaya başlayabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. En kıs zamanda size geri dönüş yapacağız.

Benzer Programlar

Merak ettiklerinizi bize sorun
 • LTL Avatar Alexander Krasnov
  Alexander Krasnov , Öğrenci Danışmanı

  LTL Çince Dil Okulu'na hoş geldiniz!

  Size nasıl yardımcı olabilirim?