LTL Ailesinin Bir Parçası Olun

LTL’ın bir parçası olmak sadece Çince öğrenmek demek değildir. Buraya, yeni LTL aileniz ile beraber muhteşem bir ülkeyi keşfetmeye geliyorsunuz. Topluluğumuz bizim için çok önemlidir. Dil problemi, banka sorunu, aklınıza takılan herhangi birşey – derdiniz ne olursa olsun ailecek size yardım etmeye çalışacağız. Ayrıca haftaiçi saat 17:00’dan sonra bedava bira servisimiz vardır!

Pekin’de Hayat

Personelimiz ve Öğrenci Danışmanımız öğrenciler ile zaman geçirmeyi seviyor. Her ne kadar yoğun bir çalışma düzenleri olsa da öğretmenlerimiz sık sık öğrenciler ile akşam yemeklerine katılıyor. Öğrenci ve LTL personeli arasında sıkı bir bağ vardır, ve tam da bu yüzden öğrencilerimiz programları sona erdikten sonra LTL’i özlüyor ve tekrar katılmak istiyor. Her hafta genellikle iki okul etkinliğimiz oluyor. Birisi genellikle haftaiçi derslerden sonra akşam yemeği, bar ya da bir gösteri oluyor diğeri ise haftasonları gittiğimiz yolculuklar ve keşiflerdir. Bunun dışında öğrencilerimi de sık sık etkinlik ayarlıyor. WeChat okul grubumuzda ” Pazar sabah 10’da kim Yasak Şehre gitmek ister?” mesajı bir etkinliğin düzenlenmesi için yeterli oluyor. Topluluğumuzun hazırladığı etkinliklerde de tabii ki size her konuda yardım etmeye çalışacağız.

Sınıfınızdan ya da etkinliklerden hayat boyu süren dostluklar edinebilirsiniz. Yeni arkadaşlarınızla etkinlikler ayarlamaktan ve iletişim içinde olmaktan çekinmeyin. Tabii ki de etkinlikler zorunlu değildir ve keyfinize göre onlara katılmayı ya da katılmamayı seçebilirsiniz.

Öğrencilerimizin Yorumları

Giulia Testimony for LTL
Giulia
Italy

"I met lots of people from different countries at LTL school. The atmosphere is really pleasant and friendly. I joined almost all the weekly activities and have established strong and lasting relationships"

Daha Fazlasını Oku

Merak ettiklerinizi bize sorun
  • LTL Avatar Alexander Krasnov
    Alexander Krasnov , Öğrenci Danışmanı

    LTL Çince Dil Okulu'na hoş geldiniz!

    Size nasıl yardımcı olabilirim?