Özel Çince Kursu

Olabildiğince hızlı ve etkili bir şekilde Çince öğrenmek için LTL okulumuzun sunduğu Çin’de Birebir Özel Çince kursu alın. Programımız kapsamında kalifiye Çince öğretmenlerimiz size özel ders programı hazırlayarak Çince öğrenmenizi kolaylaştırır. Birebir Özel Çince kursunuzun içeriğini siz belirleyin, ne öğreneceğinizi kendiniz seçin. Konuşma tonu ve telaffuzdan günlük hayatta kullanacağınız Çince’ye kadar dilediğiniz her ayrıntıyı siz seçin. Yurt dışı dil okulu olan LTL’ın sunduğu her ders farklıdır ve Çince’yi hızlı öğrenmenizi amaçlar. Eğitim menajerimiz Çince seviyenizi belirlemek amacıyla sizi bir değerlendirmeden geçirecektir.

LTL ile Şanghay'da Çince öğrenmek

 • Hızlı ilerlemeniz için kalifiye öğretmenler.
 • Size özel ders programı.
 • Diğer LTL öğrencileri ile zaman geçirin.
 • 60 dakikalık Çince dersleri.
 • Her derste farklı bir şey öğrenin.
 • Öğrenim sürecinizde sizinle bire bir ilgilenen öğretmenler.

Bu bir test değildir, sadece Çince seviyenizi belirlemek amaçlı bir uygulamadır. Çince seviyeniz ne olursa olsun bir yıla kadar süren dil programlarımızdan yararlanabiliyorsunuz.

 • Özel Ders Programı

  Özel Ders Programı

  Patron sizsiniz – Öğrenmek istediğiniz konuyu kendiniz seçin.

  Değerlendirme – Size uygun çalışma programını hazırlayacağız.

  Hızlı gelişim – Çince'yi özel derslerde öğrenin.

  Her şey dahil – Ekstra ücret yok, bütün kitap ve araç gereçler fiyata dahildir.

 • Çinceyi en iyilerden öğrenin

  Çinceyi en iyilerden öğrenin

  Profesyonel Öğretmenler – Sadece en iyilerini çalıştırıyoruz. Güvenilir ellerdesiniz.

  Deneyim – Tüm öğretmenlerimizin öğretim alanında deneyimleri ve diplomaları vardır.

 • Hızlı Gelişin

  Hızlı Gelişin

  4 ya da 6 saat – Günlük ders çalışma saatinizi siz seçin.

  Size odaklı – Dikkatinizi dağıtacak hiçbir şey yok.

  Yoğun – Çinde Çince kurslarımıza her gün katılın ve Çinceniz gelişsin.

  Ders kaçırmayın – Resmi tatiller ders kaçırmanız için bir sebep değil.

 • LTL Ailesi

  LTL Ailesi

  Öğrenciler – Derslerden önce ve sonra öğrenciler ile zaman geçir.

  Sosyalleş – Öğle yemeğinde ve etkinliklerimizde bize katıl.

  Herkes Özeldir – Hiçbir öğrencimiz bir sayıdan ibaret değildir, bütün öğrencilerimiz bizim için özel.

Çinde Birebir Özel Çince Kursu 

Çin’de Çince Dil Kurslarımız dil seviyenizi ideal seviyeye getirmenizi amaçlıyor. Çin’deki Dil Okulumuzun 3 farklı dil programı size Çincenizi geliştirmeniz için farklı imkanlar sunacaktır.

 • Standart Birebir Özel Çince Kursu: günlük 4 saat, haftada toplam 20 saat Çince öğreneceksiniz.
 • Yoğunlaştırılmış Birebir Özel Çince Kursu: günlük 6 saat, haftada toplam 30 saat Çince öğreneceksiniz.
 • Ayrıca isterseniz, özel derslerinizin yanında Şanghay’da Çince Grup Dil Derslerini alabilirsiniz . Seçeneklerimiz ile daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Dil Kursu Standart Yoğunlaştırılmış Küçük Grup& Özel Ders
Haftalık Saat 20 (özel) 30 (özel)  20 (grup) + 10 (özel)
Başlangıç Tarihleri Herhangi Bir Pazartesi Herhangi Bir Pazartesi  Grup Başlama Tarihi
Süre 1-52 hafta  1-52 hafta  1-24 hatfa

Birebir Özel Çince Kursunuz başlamadan önce Eğitim Menajerimiz tarafından bir değerlendirmeye tabi tutulacaksınız. Bu bir sınav değildir ve tek amacı size mükemmel uyacak programı ayarlamamız için Çin seviyenizi ölçmektir. Skype, telefon, Whatsapp üzerinden yapılabilir.

Çince kurslarına yılın herhangi bir pazartesi başlayabilirsiniz.

Fiyat Listesi

Süre % İNDİRİM Standart Özel Hızlandırılmış Özel Küçük Grup & Özel
1 hafta  0% 4,724 7,085 4,658
2 hafta  -2% 9,217 13,825 9,089
3 hafta -5% 13,488 20,232 13,300
4 hafta -7% 17,545 26,318 17,301
5 hafta -9% 21,396 32,095 21,099
6 hafta -12% 25,049 37,574 24,701
7 hafta -14% 28,511 42,767 28,115
8 hafta -16% 31,790 47,685 31,348
9 hafta -18% 34,891 52,337 34,407
10 hafta -20% 37,823 56,734 37,297
11 hafta -22% 40,590 60,885 40,026
12 hafta -24% 43,200 64,800 42,600
13-52 hft -24% 3,600/hft 5,400/hft 3,550/hft

Bütün fiyatlar CNY bazından listelenmiştir ve tüm çalışma materyalleriniz ücrete dahildir. Bizimle ne kadar uzun süre eğitim görürseniz yararlanacağınız indirim bu oranda artar.

LTL Çince Okulun Ekstra Programları

Şanghay Safari 

İlginç ve farklı şeylerle mi uğraşmak istiyorsunuz? Sınıfın dışında zaman geçirmeyi mi seviyorsunuz? İşte tam da bunun için Şanghay Safari programını kurduk. Çin’de Çinceyi öğrenmenin en etkili yolu gerçek hayat deneyimlerinden geçer. Alışveriş yapın, yemek söyleyin ve toplu taşıma kullanın. Şanghay Safari ile günlük hayat Çince’sini keşfedeceksiniz.

İhtiyaç duyacağınız bütün Çince bilgilerine sahip olan uzman bir Çince öğretmeni size eşlik edecektir. Sonrasında öğretmeninizden geri bildirim alacaksınız ve farkına bile varmadan sokaklarda Çince konuşmaya başlayacaksınız.

Bu programlar eklentidir, bu yüzden Şanghay Safari’den yararlanabilmeniz için önce Şanghay’da Özel Çince Kursları Programına kayıt olmanız gerekir.

Isınma– Maceraya çıkmadan önce, öğretmeniniz size temel bilgileri anlatacaktır. Yolda ihtiyaç duyacağınız Çince kelime darcığını ve cümle yapısını öğreneceksiniz.

Safari – Katılabileceğiniz 20 ayrı Şanghay Safari programımız bulunmaktadır. Ev sahibinden kiralamak istediğiniz ev hakkında bilgi edinmekten, mağazada satış elamanına aradığınız eşyayı sormaya kadar birçok farklı günlük durumlarında kullanacağınız Çince’yi öğreneceksiniz.

Dinlenme– Dersinizi gözden geçirip başarılı olduğunuz ve eksik kaldığınız konuları konuşacaksınız. Bunun dışında, öğretmeniniz size kullanabileceğiniz alternatif cümleleri anlatacaktır. Çince öğrenmek hata yapmaktan geçer bu yüzden hata yapmaktan korkmayınız. Kendinize güvenin ve safarinin keyfini çıkarın.

1 Haftalık Şanghay Safari- 500 CNY/2 Haftalık Şanghay Safari- 900 CNY

Şanghay’ı Keşfedin

Çin kültürü yerliler için çok büyük önem taşıyor, Şanghay ise bu açıdan çok zengin. Yuyuyan Bahçesi, People’s Square ya da Şanghay’ın yükselen sayısız gökdelenleri bu kültürel zenginliğin sadece bir parçası. Birebir Özel Çince Kursu boyunca, sınıf dışında Çince öğrenmeniz için özel tasarlanmış başka bir programdır. Her gün öğretmenimizle LTL okulumuzda buluşup ders göreceğiniz çeşitli mekanlara gideceksiniz.

Bilgi:

 • A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar herkes katılabilir.
 • Her ders Şanghay’ın farklı bölgelerini keşfedin.
 • Özel derslerinizin haftalık 20 saati Keşif derslerine dönüşecektir.
 • Bu Keşif programı en fazla iki hafta boyunca sürebilir.
 • Keşif boyunca satın aldığınız her şeyden kendiniz sorumlusunuzdur.
Bir haftalık Şanghay Keşfi- 1000 CNY/2 Haftalık Şanghay Keşfi- 1800 CNY

Öğrencilerimizin Yorumları

Mia Testimony for LTL
Mia
United Kingdom
★ ★ ★ ★ ★

"My classes were great. I loved how I would have conversations with the teacher at the start, and then we would learn and review words based on this conversation."

Daha Fazlasını Oku

Kennedy Testimony for LTL
Kennedy
United States
★ ★ ★ ★ ★

"I had the Intensive Individual classes. I had really good teachers. Everyone was very patient and accommodated my learning. I want to come back to China to study"

Daha Fazlasını Oku

Stuart Testimony for LTL
Stuart
Australia
★ ★ ★ ★ ★

"My teacher was amazing, we really clicked! I had the 1 on 1 program which was organised really well. My teacher also hung out with us after class"

Daha Fazlasını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Çince derslerim nerede olacak?

Bütün dersleriniz Şanghay merkezinde bulundan LTL dil okulumuzda yer alacaktır. Okulumuzun bulunduğu bölge South Shaanxi Road metro durağının hemen yanında Şanghay’ın kalbinde bulunmaktadır.

Bana uygun ders programını nasıl hazırlıyorsunuz?

Eğitim Menajerimiz ile yapacağınız değerlendirme bunun için büyük bir önem taşıyor. Değerlendirme sayesinde Çince seviyenizi belirleyip size uygun bir program hazırlayacağız. Ayrıca sizin Çince’den beklentilerinizi ve özel isteklerinizi de göz önünde bulunduracağız. Ders programınızı sizinle paylaşıp sizi, uygun öğretmenlerle eşleştireceğiz. Bunun sayesinde Çin’e Çince öğrenmek amacıyla geldiğinizde hiçbir dakikanızın boşa gitmemesi için size mükemmel uyum sağlayacak ders programını hazırlıyoruz.

Grup dersi mi yoksa özel ders mi seçmeliyim?

Başlangıç ya da orta seviyedeki öğrencilerimiz için Grup Dersleri çok uygundur. Çinceniz ileri seviye ise size doğrudan özel ders vermek isteriz. Bunun dışında Çince seviyelerini hızlı bir şekilde geliştirmek isteyenler için de Özel Dersler idealdir.

Çindeki resmi tatiller sebebiyle ders kaçırır mıyım?

LTL’de asla ders kaçırmazsınız. Bir resmi tatil olsa bile o sırada uygun olan bir öğretmen tarafından ders işlenir. Gerek duyulduğunda detaylar hakkında konuşabiliriz.

Sınıf dışında Çincemi nasıl geliştirebilirim?

Kendinizi geliştirmek büyük ölçüde size bağlı bir durum. Çince dil becerilerinizi geliştirmek için tavsiye ettiğimiz  birkaç programa göz atabilirsiniz. İlk tavsiyemiz Şanghay Ailesinde Konaklama programımız olacaktır. Çincenizi derslerin dışında da geliştirmek için mükemmel bir seçenektir. Öğrencilerimizin %80’i yerli aile yanında konaklama seçeneğini tercih ediyor. Bunu dışında Hızlandırılmış Çince Programımıza da göz atabilirsiniz.

Benzer Programlar

 • Yaz Kampı

  LTL Cin

  Çin’i keşfederken bir yandan da yoğun bir şekilde Çinceyi öğrenin. Sabahları 4 saatlik Çince dil dersleri işleyin, öğleden sonra ise eğlenceli aktivite ve gezilerimize katılın.

  Yaz Kampı

 • Çoklu Şehir

  LTL Cin

  Yurtdışında LTL dil okulu ile Çincenizi geliştirirken 3 farklı Çin şehrini gezin. Çoklu Şehir programımız ile dil becerilerinizi geliştirirken bir yandan modern Çin’i bir yandan da tarihi ve geleneksel Çin’i tanıma fırsatı bulun.

  Çoklu Şehir