LTL İncelemeleri ve Öğrencilerimizin Yorumları

Facebook 4.9 out of 5 star rating illustration

4 out of 5 great trustpilot rating illustration

excellent 5 out of 5 tripadvisor rating illustration

97% rating at gooverseas illustration

Facebook Yorumları

Emma
Fransa
★ ★ ★ ★ ★

LTL'de geçirdiğim zaman harikaydı. Sıcak karşılandım ve programımın başından sonuna kadar ilgi gördüm, öğretmenlerim işlerinde iyilerdi ve bana da daha iyi olmam için cesaret veriyorlardı, bunun dışında otantik Çin kültürünü deneyimleme fırsatı da buldum.

Daha Fazlasını Oku

Susanna
İsveç
★ ★ ★ ★ ★

Harika öğretmenlere sahip harika bir okul! Sadece 6 haftadır buradayım ancak bu süre zarfında İsveç'te bir yılda öğrendiğimden daha fazla Çince öğrendim. Burada çalışan insanlar bulabileceğiniz en arkadaş canlısı insanlardır, kendinizi asla yalnız hissetmiyorsunuz.

Daha Fazlasını Oku

Lisa
İtalya
★ ★ ★ ★ ★

Her gün 4 saatlik grup derslerine katıldım ve LTL'de toplam 3 hafta geçirdim. Daha önce Almanya'daki üniversitemde 2 dönem boyunca dil dersleri almıştım. Dersler gerçekten çok iyiydi ve iki öğretmenim de çok motiveydi. Host ailem de diğer önemli bir etkendi.

Daha Fazlasını Oku

Daniel
Avustralya
★ ★ ★ ★ ★

Evde altı ayda öğrendiğim Çince'den çok daha fazlasını sadece dört hafta içinde öğrendim. Öğretmenlerimi ve host ailemi çok sevdim. LTL çok profesyonel ve iyi işleyen bir organizasyondur. Tekrar gelmeyi planlıyorum :)

Daha Fazlasını Oku

Phuntso
Bhutan
★ ★ ★ ★ ★

Çince öğrenebileceğiniz en iyi yer Pekin'de bulunan LTL Çince Dil Okulu'dur. LTL Pekin'de kaldığım süre boyunca gerçekten çok keyif aldım, öğretmenler personel çok profesyoneldir ve burada Çince seviyenizi gerçek anlamda geliştirebilirsiniz.

Daha Fazlasını Oku

Florian
Almanya
★ ★ ★ ★ ★

Eğitim kalitesi en üst düzeydedir. Hem 1e1 özel dersler hem de grup dersleri dolu dolu ve inanılmaz derecede iyi planlanmıştır, böylece çok kısa bir süre içinde inanılmaz hızlı ilerleme kaydedebiliyorsunuz.

Daha Fazlasını Oku

TripAdvisor Yorumları

Calenuial
ABD
★ ★ ★ ★ ★

2 hafta boyunca LTL'de Çince dersleri aldım. Toplamda, günde 6 saat ders gördüm: 4 saat grup dersi ve 2 saat 1 e 1 özel ders. Grup sınıfımda yalnızca iki kişi vardı; bunun sayesinde günde 6 saatlik konuşma pratiği yaptım diyebilirim. Tek kelime ile - Harikaydı!!

Daha Fazlasını Oku

Giovanni
İtalya
★ ★ ★ ★ ★

Pekin LTL'de üç haftalık bir programa katıldım ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Sınıflar oldukça küçük (4-5 öğrenci) ve öğretmenler gerçekten çok iyiler. Bu arada, öğrenciler hedefleri doğrultusunda bireysel dersleri ya da HSK hazırlık kurslarını seçebilirler.

Daha Fazlasını Oku

Adrian
Almanya
★ ★ ★ ★ ★

Bu dil okulunu gerçekten herkese tavsiye ediyorum. Bu okul grup kursları ve özel Çince derslerinin yanında, Çin Seddi gezileri veya Pekin'de görülmesi gereken yerler gibi birçok etkinlik sunmaktadır. Personel ve öğrenciler arkadaş canlısıdır ve samimidir. LTL'de kendimi gerçekten çok rahat hissediyorum.

Daha Fazlasını Oku

Jessica
England
★ ★ ★ ★ ★

LTL'de geçirdiğim 1 hafta içinde, İngiltere'de 2 dönemde yaptığımdan çok daha fazla şey öğrendim. Her öğrenciye, çeşitli öğretim tarzlarından faydalanabilmeleri için iki öğretmen ayrılmaktadır ve benim iki öğretmenim de derslerinde çok iyidi ve çok yaratıcılardı.

Daha Fazlasını Oku

Bob
İngiltere
★ ★ ★ ★ ★

Sıfır Çince bilgisi ile Pekin'e gittim ve LTL'ı bulana kadar üç ay boyunca ile hayatta kalmaya çalıştım. Günlük iletişimde çok zorlanıyordum. Sonra LTL Dil Okulunda bire bir özel Çince derslerine kaydoldum ve sonuç mükemmeldi.

Daha Fazlasını Oku

Fergus
İrlanda
★ ★ ★ ★ ★

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Live The Language'ı (LTL) denedim. Konumu mükemmel - şehir merkezinde bulunan İş Bölgesi Merkezine çok yakın. Öğretmenlerim harikaydı - çok sabırlıydılar ve ayni zamanda beni hep gelişmeye ittiler

Daha Fazlasını Oku

YouTube Yorumları

Wendy Bellone, üç çocuğuyla birlikte Çin’e taşındı ve LTL Çince Dil Okulu ile Çince öğrenmeye başladı. Bu ailenin ömür unutamayacağı çok özel bir deneyim oldu. Hikayelerini ve yeni gelişmeleri takip edin. Çince’yi ailecek öğrenmek ve Çin’de yaşamak.

Anthea, LTL’e katıldığında hiç Çince bilmiyordu, bizde eğitimini tamamladıktan sonra HSK 6 sınavını geçti. Neredeyse bir yıl Şangay, Pekin ve Chengde’de yaşadı. Çin ‘in çeşitli şehirlerinde Çince Öğrendi. Anthea Çince öğrenme yolunda inanılmaz ilerleme kaydetti. Merak ediyorsanız bu videoda hikayesini öğrenebilirsiniz.

Trustpilot Yorumları

Andrew
ABD
★ ★ ★ ★ ★

10 haftadır LTL'de okuyorum ve buraya bayılıyorum. Öğretmenler harika ve diğer öğrencilerle çok güzel zaman geçiriyorum. Başladığımda hiç Çince bilmiyordum, ama şimdiden birçok şey öğrendim.

Daha Fazlasını Oku

Karim
Almanya
★ ★ ★ ★ ★

Çin'de geçirdiğim süre boyunca hem grup hem de özel dersler aldım, ailelerin yanında ve kendi başıma yaşadım ve okul tarafından düzenlenen çeşitli gezi ve etkinliklere katıldım. Aşağı yukarı okulun sunduğu her şeyi deneyimledim ve kesinlikle Çince öğrenmek isteyen herkese LTL'ı tavsiye ediyorum!

Daha Fazlasını Oku

Jimmy
ABD
★ ★ ★ ★ ★

Çin’e gelmeden önce, LTL ile iletişim çok kolaydı, sorduğum tüm soruları hızlı ve ayrıntılı bir şekilde cevapladılar. Çince öğrenmek için Çin'e gelmek istiyorsanız (zaten Çince biliyor olsanız da, yeni başlıyor olsanız da) LTL'i şiddetle tavsiye ediyorum.

Daha Fazlasını Oku

Olga
Rusya
★ ★ ★ ★ ★

Dili ve kültürü gerçek anlamıyla yaşamak istiyorsanız LTL Dil Okulunu gerçekten tavsiye ediyorum. Pekin'de 2 hafta ve Chengde'de 3 hafta geçirdim; Her iki yerde de host ailelerde kaldım ve her gün 6 saatlik yoğunlaştırılmış Çince dersleri aldım. Zordu, ama kesinlikle buna değerdi!

Daha Fazlasını Oku

Michael
Avustralya
★ ★ ★ ★ ★

6 haftadır LTL Çince Dil Okulunda di dersleri alıyorum ve herkese LTL'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Yeni insanlarla tanışmak ve şehri keşfetmek için birçok sosyal etkinlik düzenleniyor. Personel çok samimidir, öğretmenler ise gerçekten profesyoneldir. Pekin'de Çince öğrenmek isteyenler için mükemmel bir yer!

Daha Fazlasını Oku

Marie
Finlandiya
★ ★ ★ ★ ★

Pekin'de "Yaşa ve Öğret" programının dahilinde iki hafta geçirdim. Host ailem çok sevimliydi ve üstelik evim 7 numaralı metro hattına çok yakındı. Ders saatlerim sabah 10 ile akşam 5 arasındaydı. Sabah grup derslerim vardı, öğleden sonra ise birebir özel dersleri.

Daha Fazlasını Oku

Go Overseas Yorumları

Marcus
Danimarka
★ ★ ★ ★ ★

LTL Şanghay'daki deneyimim tek kelimeyle harikaydı. Kopenhag'daki üniversitemde Çince okuyorum ve yaz tatili boyunca Çince seviyemi kaybetmemek için LTL'e gitmeye karar verdim. Şanghay havalimanına inişimden (Çin'e ilk defa geliyordum) itibaren her şey mükemmeldi.

Daha Fazlasını Oku

Joel
ABD
★ ★ ★ ★ ★

LTL öğretmen kadrosu mükemmeldir. Çince'nin karmaşık inceliklerini ayrıntılı bir şekilde açıklıyorlar - ton telaffuzu, cümle yapıları, gramer kuralları, karakter yazımı - Çince'de bilmeniz gereken her şeyi çok güzel bir şekilde anlatıyorlar. Tam puan. Herkese tavsiye ediyorum!

Daha Fazlasını Oku

Susanna
Finlandiya
★ ★ ★ ★ ★

LTL ilk andan programın sonuna kadar bana mükemmel bir destek sağladı. LTL'e başlamadan önce aklımı kurcalayan birçok soru sordum ve bu sorular her ne kadar acil olmasa da hepsine anında geri dönüş aldım. Bire bir özel derslerime giren iki öğretmenim de mükemmeldi.

Daha Fazlasını Oku

Bruno
Brezilya
★ ★ ★ ★ ★

LTL Pekin Dil Okulunda harika zaman geçirdim. Okul danışmanıyla ilk konuşmamızdan programın son gününe kadar, LTL ekibi bana hep yardımcı oldu. Konu okulla alakası olmasa bile, mesela taksi çağırmak, Çin Seddi'ne gezi ayarlamak gibi, bana her zaman büyük bir keyifle yardımcı oldular.

Daha Fazlasını Oku

Hadijah
Malezya
★ ★ ★ ★ ★

LTL'deki 3 haftalık Çince kursum efsaneydi. İşinde çok iyi olan öğretmenlerim HSK sınavına hazırlanmam için bana inanılmaz yardımcı oldu. Ayrıca öğretmenin sadece bana odaklanması da büyük bir artıydı. LTL kadrosu son derece arkadaş canlısı, açık fikirli ve misafirperverdi.

Daha Fazlasını Oku

Alexander
İsviçre
★ ★ ★ ★ ★

Iki ay boyunca aile yanında kaldım ve host ailem çok kibardı, çok geçmeden ailenin bir parçası haline geldim, çeşitli lezzetli Çin yemeklerini keşfettim ve Çinlilerin hayat tarzlarını öğrendim. Okuldaki program zordu ama zor olduğu kadar da verimliydi.

Daha Fazlasını Oku

LTL’ı üç kelime ile özetleyecek olursak: kaliteli, dürüst, güvenilir. Okulumuzun çeşitli sitelerde tam puan almasının sebebi de tam olarak budur. Ve yukarıda gördükleriniz sadece en bilinen sayfalarının bazılarıdır. İnternete “LTL Mandarin School reviews” yazıp çeşitli sitelerde LTL’ın aldığı yorumları, incelemeleri ve puanları görebilirsiniz. LTL ile ilgili merak ettiğiniz her şey için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ayrıca dilerseniz, size daha önceden LTL’de okumuş öğrencilerin iletişim bilgilerini de verebiliriz. Böylece okulu şahsen deneyimlemiş insanların fikirlerini de öğrenirsiniz. Başarımızın sebebi basittir – tüm öğrencilerimize değer veriyoruz.

Merak ettiklerinizi bize sorun
  • LTL Avatar Alexander Krasnov
    Alexander Krasnov , Öğrenci Danışmanı

    LTL Çince Dil Okulu'na hoş geldiniz!

    Size nasıl yardımcı olabilirim?