Genel Bakış

Pekin’de Oda Kiralama seçeneği ile daha özgür olun ve okula yakın bir mesafede konaklayın. Çok katlı binada dairenizi yerli öğrencilerle paylaşacaksınız. Çince öğrenmek için Çin’e gelen ve parasını başka aktiviteler için ayırıp konaklamada tasarruf etmek isteyen öğrencilerimize çok uygun bir seçenektir.

Tesisinizde restoranlar, spor salonu ve yüzme havuzu bulacaksınız. Ayrıca  evinize yakın alışveriş yapabileceğiniz bir süpermarket bulunacaktır.

Şanghay dairelerinde rahat yataklar

 • Fiyat bakımından uygun
 • Merkezi konum
 • Spor salonu, market ve restoranlara erişim
 • Yerli öğrenciler ile daire paylaşın
 • Oda boyutunuzu seçin
 • Pekin’de yaşam çok güvenlidir
 • Çin’de Çince öğrenirken özgür olun
 • Rahat ve Uygun

  Rahat ve Uygun

  Hizmetler – Ortak dairenizden bütün imkanlara rahat ulaşın.

  Yol – Metroya ve okula yakın mesafe.

  Bağımsız olmanın keyfi – İstediğiniz zaman gelip gidin.

  Kayıt – Ev sahibi polis kaydınızı yapmanızda yardımcı olacaktır.

 • Uygun Fiyat

  Uygun Fiyat

  Fiyat – Mükemmel fiyat.

  WiFi – Fiyata dahil.

  Faturalar – Her şey fiyata dahil (klima hakkındaki detaylar aşağıda).

  Mobilyalı – Masa, Televizyon, yatak takımı ihtiyacınız olan her şey.

 • Topluluğun içinde olun

  Topluluğun içinde olun

  Çinli arkadaşlar – Ev arkadaşlarınız ile eğlenin.

  Güvenlik – Tüm daireleri kontrol ediyoruz.

  Çevre – Herkes dostcanlısıdır ve kendinizi rahat hissedeceksiniz.

 • LTL ile esneklik

  LTL ile esneklik

  Destek – Ev sahibiniz sizin ile ayni apartmanda oturacak, ihtiyacınız olduğu anda o ya da LTL personelimiz size yardımcı olabilir.

  Oda boyutu – Kalacağınız odanın boyutunu siz seçin.

LTL Pekin’de Oda Kiralayın

Pekin’de toplan 5 farklı daire tipimiz bulunmaktadır. Aşağıdaki tablodan tüm daire tiplerinin özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Daire Tipi Ekonomik Küçük Oda Ekonomik Geniş Oda Standart Küçük Oda Standart Geniş Oda Studyo Daire
Ortak Alan YOK
Mutfak
Özel Banyo
Ortak Banyo
Özel Daire

Ekonomik/Standart Ortak Daire

Ortak dairelerimiz ikiye ayrılmaktadır – ekonomik ve standart daireler.  Bu apartmanlar çok benzerdir, tek fark ise Ekonomik Ortak Dairelerde mutfak ve ortak alanının bulunmamasıdır. Ucuz bir konaklama arıyorsanız bu seçenek sizin için!

Ekonomik Ortak Daireler yakındaki üniversitede bulunmaktadır (LTL’den 4 durak uzaklıkta). Pekin çevresinde bulundan Standart Ortak Dairelere ise Pekin metrosu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ortak Dairelerimiz sıradan bir daire kalitesindedir bu yüzden bu konaklamayı seçiyorsanız 5 yıldızlı bir konut beklemeyiniz.

Küçük Yatak Odası

Küçük dediğimize bakmayın, yatak odaları 15 metre karedir. Yatak, yatak takımı, televizyon, masa ve ortak banyonuz olacak. Eğitim programınızdan sonra da burada kalmak isterseniz bize haber veriniz ve sizin için gerekli işlemleri gerçekleştirelim.

Banyoyu Çinli öğrenciler ile ortak kullanacaksınız. Dünya çapında hijyen anlayışının farklı olduğunu unutmayınız. Sizin hijyen anlayışınız onların hijyen anlayışı ile aynı olmayabilir bu yüzden lütfen açık fikirli olun ve Oda Kiralama Programdan yararlanmadan önce bunun farkına varın

Geniş Yatak Odası

Geniş Yatak Odası LTL Pekin

Geniş Yatak Odası LTL Pekin

Geniş Ortak Dairelerimiz 25 metre karedir. Çok ferah bir odanız ve kendi banyonuz olacaktır. Geniş dairelerin bir diğer artısı da iki kişilik geniş yataktır. Yanınızda birisi kalacaksa ekstra ücret ödemenize gerek kalmayacak.

Yüksek katlarda kalacak kadar şanslıysanız Pekin’in müthiş manzarasına tanık olacaksınız. Biraz daha fazla mahremiyet ve bağımsızlık istiyorsanız bu konaklama seçeneğimizi size tavsiye ediyoruz. Küçük veya büyük daireler ile ilgili merak ettiğiniz her şey için lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan memnun oluruz.

Daha fazla bilgi

 • Bütün dairelerimiz ayni tesisin içindedir.
 • Spor salonu ve yüzme havuzuna erişim.
 • Çoğunlukla Çin Medya ve İletişim Üniversitesi öğrencileri ile yaşayacaksınız.
 • LTL okulumuzdan 4 metro durağı uzaklıkta (Medya ve iletişim Üniversitesi durağından Dawanglu durağına).
Ortak Daireler LTL Pekin

Ortak Daireler LTL Pekin

Havalandırma – Klimaya genellikle yaz sıcaklıklarının tavan yaptığı Temmuz ve Ağustos aylarında ihtiyacınız olacak. Fakat klimanın çok enerji kullandığı ve dolayısıyla ekstra harcamaya sebep olacağını lütfen unutmayınız. Havalandırma enerji üretmek için kömür kullanıyor ve kömürün gezegenimizi nasıl etkilediğini hepimiz biliyoruz.

Fiyat elektrik fiyat oranına göre değişiklik gösterir fakat ortalama küçük oda için aylık 400 CNY büyük oda için ise 500 CNY’dir. Bu ödemeyi binadaki ev sahibinize nakit olarak yapabilirsiniz.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUNUZ – Bu 5 yıldızlı bir konaklama değildir. Daha yüksek kalitede bir şey arıyorsanız Aile Yanı Konaklama seçeneğine göz atabilirsiniz.

Çinli öğrenciler ile daire paylaşacaksanız hijyen standartlarınız alıştığınız standartlara göre farklı olabilir.

Pekin’de Stüdyo Dairesi

Pekin Dairemizde Banyo

Pekin Dairemizde Banyo

Pekin’de Stüdyo Dairelerimiz ile evinizde rahat edin. Bütün dairelerimiz çok güvenlidir ve seçmeden

önce dairelerin ve çevrelerinin güvenli ya yaşamaya uygun olduğundan emin oluyoruz. Üstelik Pekin yaşayabileceğiniz en güvenli şehirlerden bir tanesidir o yüzden bu konuda hiç endişeniz olmasın.Ayrıca 7/24 güvenlik ve resepsiyon hizmetimiz de bulunmaktadır.

Restoranlar, mağazalar ve marketler LTL Pekin okulumuza çok yakın oldukları için ihtiyacınız olan her şey her zaman elinizin altında olacaktır. Elektrik, ısıtma ve su faturaları aşağıda belirttiğimiz fiyatlara dahildir. Stüdyo dairelerimiz bir ya da iki kişi için uygundur. Pekin’de konaklama ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stüdyo dairenizde her ne kadar rahat olsa da, Çin’deki dairelerin alıştıklarınızdan farklı olabileceğinizi de unutmayınız. Dilerseniz daha önce stüdyo dairelerinde kalmış öğrencilerimiz ile iletişime geçmenize yardımcı olabiliriz. Hala tereddüt içindeyseniz size ek fotoğraflar gönderebiliriz. Bunun dışında konutların müsaitlik durumuna göre farklı daireye geçişinizi de ayarlayabiliriz.

NOT – Pekin’de sunduğumuz konaklama imkanlarından yararlanabilmeniz için LTL Dil Okulu’nun sunduğu Çin’de Çince Dersler  programlarından bir tanesine kayıtlı olmanız gerekmektedir.

Pekin’de Daire Fiyatları

Süre Ekonomik Küçük Oda Ekonomik Geniş Oda Standart Küçük Oda Standart Geniş Oda Studyo
1 hafta 1,217 2,145 1,855 2,377 3,455
2 hafta 2,364 4,164 3,602 4,615 6,708
3 hafta 3,442 6,065 5,245 6,720 9,769
4 hafta 4,456 7,851 6,790 8,699 12,646
5 hafta 5,408 9,528 8,240 10,558 15,347
6 hafta 6,300 11,100 9,600 12,300 17,880
7 hafta 7,350 12,950 11,200 14,350 20,860
8 hafta 8,400 14,800 12,800 16,400 23,840
9 hafta 9,450 16,650 14,400 18,450 26,820
10 hafta 10,500 18,500 16,000 20,500 29,800
11 hafta 11,550 20,350 17,600 22,550 32,780
12 hafta 12,600 22,220 19,200 24,600 35,760
13-52 hft 1,050 / hft 1,850 1,600 2,050 2,980
Ekstra gece 203 357 309 396 576

Fiyata Dahil:

 • Yatak
 • Yatak Takımı
 • Masa
 • Televizyon
 • Fatura (klima dahil değildir)
 • Polis Kaydı
 • Ev sahibinin desteği

Sıkça Sorulan Sorular

Çamaşır makinesine erişimim olacak mı?

Evet, her ortak dairede bir çamaşır makinesi bulunmaktadır.

Getirmem gereken herhangi bir şey var mı?

Hayır, dairede ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcuttur.

Çince kültürünü ortak dairelerde yaşayabilecek miyim?

Çin Kültürünü Yaşamak insandan insana değişiyor.Eğer istiyorsanız yerli olan ve İngilizce konuşmayan arkadaşlar edinebilirsiniz. İyi anlaşırsanız beraber akşam yemeği ve spor gibi aktivitelere bile katılabilirsiniz. Bunlar Çincenizi geliştirmekte çok büyük bir rol oynayacaktır. Fakat bütün öğrencilerin yeni arkadaşlıklara açık ve sosyal olmadığını da unutmamak gerek.

Eğer Çinceyi yaşayarak öğrenmek istiyorsanız size  Aile Yanı Konaklarken Hızlandırılmış çince Programımızdan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.  Çin’de her zaman Çince öğrenmek için imkan bulacaksınız.

Ev sahibi İngilizce biliyor mu?

Hayır, ve Çin’in bir çok yeri için de bu geçerlidir.Öte yandan, ev sahibi hiç Çince bilmeyen yabancı öğrencilere çok alışık ve bu konuda deneyimi var. Bu yüzden dili sorun etmemeniz gerek. Telefonunuza bir iki çeviri programı indirmenizi tavsiye ediyoruz. Mesela Pleco, Çince öğrenmenize yardımcı olan ve bütün dil zorlukları aşmanızı sağlayan bir Çince sözlük uygulamasıdır.

Hangi saatte Çin'e gelmemi tavsiye edersiniz?

Pazartesi 11:00 ile 18:00 arası en uygun zamandır. Uçağınız indikten sonra eve varmanız yaklaşık iki saat sürer. Çok yoğun zamanlarda gelmek ise hem size hem ev sahibine için zorluk çıkaracaktır. Fakat bu istediğiniz saatte gelmenizi engellemiyor tabii. Bu konuda daha fazla sorunuz var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kiralık Odaların görebileceğim fotoğrafları var mıdır?

Evet, fotoğraflara Pekin’de Konaklama Galerisinden erişebilirsiniz.

Okula ilk gün nasıl gidebilirim?

Tek başınıza ya da diğer LTL öğrencileri ile gidebilirsiniz. Eğer yoldan emin değilseniz kendinize biraz ekstra zaman tanıyın. Metro’ya alışmanız biraz zaman alacaktır ve Google Maps’in Çin’de VPN’siz çalışmayacağınızı da aklınızda bulundurun.Bu yüzden Çin’e gelmeden VPN kurmanız yararlı olacaktır. Burada kurulumu daha zahmetlidir. Express VPN ve Astrill burada iyi çalışan ve tavsiye ettiğimiz VPN’lerdir.

Temizlik servisi var mı?

Ortak alanlar için evet. Kendi odanızdan ise kendiniz sorumlusunuz. Hijyen sizin için özellikle bir önem ifade ediyorsa, Aile Yanı Konaklama seçeneğini düşünebilirsiniz.

Diğer Seçenekler