Genel Bakış

Hızlandırılmış Çince Kursu Programımız ile Çin’e ilk geldiğinizde Pekin’de dil kurslarına başlayacaksınız, bir süre sonra ise sadece Çince  konuşulan Chengde şehrine yerleştirileceksiniz. Çin’in en düzgün Çince’sinin konuşulduğu Chengde(Chengdu ile karıştırmayınız) Qing hanedanı zamanında imparatorluğun yaz başkentiydi.

Ayni zamanda Chengde şehrinde hiç yabancı bulunmamaktadır, dolayısıyla Çin dilinin ve kültürünün içine dalmış olacaksınız ve tam anlamıyla dili yaşayacaksınız.

Çin Seddi - Çin'i Yaşayın

 • İki farklı şehirde okuyun
 • Pekin’de başlayın
 • Chengde’de devam edin
 • Chengde’de İngilizce konuşulmamaktadır
 • Aile yanında & ortak dairede konaklama
 • Çince’yi hızlı öğrenin
 • 7/24 LTL desteği

Chengde şehri Çince öğrenmeniz için mükemmeldir. Kısa sürede Çince öğrenmek istiyorsanız Hızlandırılmış Çince Kursu tam da sizin içindir.

Dikkatinizi dağıtacak hiçbir etken olmadan 7/24 Çin kültürünün içinde yaşayacaksınız. Çin’deki zamanınızı bir turist olarak değil bir yerli olarak geçireceksiniz. LTL ile Chengde’de okumak hayat boyu unutamayacağınız bir deneyim olacaktır

 • Eksiksiz Bir Program

  Eksiksiz Bir Program

  Macera - Pekin'de başlayın, Çine alışın ve Chengde'de devam edin

  Eğitiminizi Tamamlayın - Chengde'de 7/24 Çince konuşun

  Çeşitlilik - Pekin'de hayat, küçük şehir olan Chengde'e göre çok farklı

  Hazırlanma - Dilin derinliklerine dalmadan önce Pekin'de temel bilgileri edinin.

 • Hızlı Çince Öğrenin

  Hızlı Çince Öğrenin

  Dili yaşayın - Chengde'de inanılmaz hızlı bir şekilde Çince öğreneceksiniz

  Konuşma - Çince konuşmak konusunda hızlı bir şekilde öz güven kazanın

  Aile Yanı Konaklama - Daha hızlı bir ilerleme için Çinli ailenin yanında kalın

  Kaldığınız yerden devam - Yeni şehre gittiğinizde Çince kurslarınıza devam edin

 • Hizmet ve Destek

  Hizmet ve Destek

  Topluluk - Pekin'de diğer öğrenciler ile tanışın ve kolayca arkadaşlar edinin

  Etkinlikler - Pekin'de düzenlediğimiz birçok etkinliğe katılın

  Hazırlık - Chendge şehrine taşınmadan önce toplantı

  Chengde destek - Chengde'deki ekibimiz size her konuda yardımcı olmaya hazır

 • Dilediğinizi Seçin

  Dilediğinizi Seçin

  Konaklama - aile yanı, ortak daire, özel daire, ya da otel

  Her şey dahil - başlangıç paketi ve Chengde'de ulaşım programa dahil

  Eklentiler - Daha kolay arkadaş edinmek için Bağlantı Paketimizden yararlanabilirsiniz

Hızlandırılmış Çince Kursu

Hızlandırılmış Çince Kursu dahilinde Pekin’de Çince dersleri ile başladıktan sonra sadece Çince konuşulan Chengde şehrinde dilinizi üst seviyeye getirirsiniz.

Tamamen Çince konuşulan bir yerde gerçek Çin’i tanımak  ve Çince’yi hızlı öğrenmek mükemmel bir fırsattır.

Fakat Çince’yi hiç tanımayan birisi için ilk başlarda bu program çok ağır gelebilir. Bu yüzden ilk zamanlarınızı Pekin’deki uluslararası öğrencilerin toplandığı dil okulumuzda geçireceksiniz.

Birçok yabancı ile ve İngilizce konuşan yerli ile tanışacaksınız Küçük grup dahilinde ya da tek başınıza öğrenmeyi seçebilirsiniz. Aile yanında mı kalmak yoksa oda ya da daire mi kiralamak size kalmış bir seçimdir.  Bu süre boyunca Çince’nizi geliştireceksiniz ve Çin toplumunuz nasıl işlediğini öğreneceksiniz.

Chengde’deki gerçek Çin ile tanışmadan önce sizin için bir toplantı düzenleyeceğiz.

Bundan sonra ise İngilizce tek bir kelime bile edemeyeceğiniz, ve 7/24 Çince konuşup, Çince düşüneceğiniz Chengde şehrine gideceksiniz.

Aile yanında kalabilirsiniz, ortak daire kiralayabilirsiniz. Ortak daire kiraladığınız takdirde daire’yi Çinli öğrencilerle paylaşacaksınız.

Standart Hızlandırılmış Çince Kursu

Pekin’de küçük grup haline haftada 20 saat boyunca Çince dersi gördükten sonra, Chengde’de 20 saatlik birebir özel kurslara katılın.

Daha önce Çince dersleri aldıysanız istediğiniz Pazartesi programa başlayabilirsiniz, fakat eğer başlangıç seviyesindeyseniz, başlangıç grup derslerinin tarihlerine göre kayıt yaptırmalısınız.

1 aydan 1 yıla kadar dilediğiniz süre boyunca programınıza devam edebilirsiniz.

Yoğun Hızlandırılmış Çince Kursu

Hızlı Çince öğrenmenin en iyi yolu. Pekin’de 20 saatlik grup dersleri ve 10 saatlik birebir özel dersler alacaksınız.

Chengde’ye gidince ise haftada 30 saat boyunca birebir Çince dersi göreceksiniz.

Standart Hızlandırılmış Çince Programındaki gibi eğer zaten Çince seviyeniz var ise dilediğiniz pazartesi başlayabilirsiniz, eğer Çinceye yeni başlıyorsanız Pekin’de grup derslerinin başlangıç tarihlerinde kayıt yaptırmanız gereklidir. 1 aydan 1 yıla kadar dilediğiniz süre boyunca programınıza devam edebilirsiniz.

Kişiye Özel Hızlandırılmış Çince Kursu

Çince dersleriniz size özel ayarlanmış olacaktır ve Pekin’de de Chengde’de de 20 saatlik birebir özel ders alacaksınız.

Seviyeniz ne olursa olsun istediğiniz pazartesi programa başlayabilirsiniz ve 1 aydan 1 yıla kadar devam edebilirsiniz.

Chengde Konaklama

Chengde’deyken size iki farklı konaklama seçeneği sunuyoruz: aile yanında ve ortak dairede konaklama. Ev sahibi aileleri sizin de tercihlerinize göre özenle seçiyoruz ve onlarla sürekli iletişim halindeyiz. Oda kiraladığınızda ise Çince öğrenmenizi olumsuz etkilemesin diye daire arkadaşlarınızın Çinli olduğundan emin oluyoruz.

Aile Yanı Konaklama

Öğrencilerimizin çoğu aile yanı konaklamayı tercih etmektedir. Bunun sebeplerini anlamak pek de güç değildir: aileniz ile 7/24 Çince konuşun, hep beraber akşam yemeklerinde Çin mutfağını keşfedin, şehir gezilerine, yürüyüşlere ya da tırmanışlara gidin.

Geniş ailenin yaşadığı kocaman evlerde de kalabilirsiniz, tek çocuk sahibi evli çiftlerin yanında da. Siz Çin’e gelmeden önce her konu hakkında fikrinizi alacağız ve size mükemmel olacak aileyi ayarlayacağız.

Süre Kahvaltı & akşam yemeği
2 hafta 5,698
3 hafta 8,298
4 hafta 10,742
8 hafta 19,089
12 hafta 25,440
13-52 hft 2,120/hft

Ortak Daire

Dilerseniz, Çinli öğrenciler ile beraber ortak daire’de kalabilirsiniz. Kendi yatak odanız, ortak ya da özel banyonuz, mutfak ve çamaşır makinesi erişiminiz olacaktır. Bu seçenek Çin’de ucuza yaşamak isteyenler için idealdir. Chengde’de yemekler de ucuz olduğu için dilerseniz kendiniz yapabilirsiniz ya da restoranlarda yiyebilirsiniz.

Odanız geniştir ve kendi masanız sandalyeniz ve dolabınız vardır. Ortak alanlar sürekli temizlenecektir, odanızın temizliği ise sizin sorumluluğunuzdadır.

Süre Fiyat CNY
2 hafta 3,714
3 hafta 5,409
4 hafta 7,002
8 hafta 13,200
12 hafta 19,800
Ekstra hafta 1,650

Fiyat Listesi

Süre Standart Kişiye Özel Yoğun
4 hafta 17,032 21,662 26,049
6 hafta 22,765 29,375 35,638
8 hafta 27,914 36,303 44,250
10 hafta 32,522 42,503 51,959
12 hafta 36,630 48,030 58,830
14 hafta 42,130 55,430 68,030
16 hafta 47,630 62,830 77,230
+2 hafta +5,500 / 2 hafta +7,400 / 2 hafta +9,200 / 2 hafta

Programa Dahil Olanlar: Pekin ve Chengde için Standart Başlangıç Paketi, Pekin ile Chengde arası gidiş-dönüş tren biletleri, tüm ders ücreti, havalimanı servisi, tüm ders kitapları ve 7/24 destek.

Dahil Değildir: Konaklama

Chengde Upgrade

Çince derslerinizi sınıfın dışına taşıyın! Profesyonel Çince öğretmenlerimiz ile şehri dolaşın ve öğrendiğiniz bilgileri pratiğe dökün. Çince konuşma korkunuzdan kurtulun ve eğlenceli zaman geçirin!

Fiyat: İlk hafta 1000 CNY sonraki hafta 800 CNY

Bu bir eklentidir, Chengde Upgrade’ten yararlanabilmeniz için Hızlandırılmış Çince Programına kayıt yaptırmış olmanız gerekiyor.

Bağlantı Kiti

Chengde sakinleri her ne kadar yabancıları sevse ve sıcakkanlı olsa da herkes kolayca gidip yan masadaki insanla sohbet etmeye başlayamaz. Sizi iki yerli öğrenci ile tanıştıracağız. Size şehri gezdirecekler ve beraber zaman geçireceksiniz. Böylece Chengde hızlıca arkadaş edinme fırsatını yakalamış olursunuz.

Fiyat: 900 CNY

Not ediniz: Diğer tüm LTL programlarında olduğu gibi sizden ekstra hiçbir ücret alınmayacaktır. Ders kitaplarınız fiyata dahildir ve kayıt ücreti, konaklama arama ücreti, yoğun sezon ve başka herhangi bir ekstra ücret alınmayacaktır.

Öğrencilerimizin Yorumları

Max Braun Testimony for LTL
Max Braun
Germany
★ ★ ★ ★ ★

"In general, I loved my time in China and I can only recommend to anyone to visit this country of the future. And yes, with some commitment and time you are definitely able to master the Chinese language."

Daha Fazlasını Oku

Zander Testimony for LTL
Zander
United Kingdom
★ ★ ★ ★ ★

"If you are looking for the ‘real China’, Chengde is likely to be the place for you. The food was excellent (best I’ve had in China). I passed my HSK 6 which I was very pleased with. If you are willing to take the plunge, do it."

Daha Fazlasını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Program ne kadar sürmektedir?

Bir aydan bir yıla kadar dilediğiniz süre boyunca programımıza dahil olabilirsiniz.

Pekin'den Chengde'ye nasıl gidebilirim?

Dersleriniz başlamadan önceki pazar Pekin’den Chengde’ye giden trene bineceksiniz. Bilet ücreti programın dahilindedir ve tren saatlerini sizin için ayarlayacağız. Chengde’de ekibimizden birisi sizi karşılayayıp konkladığınız yere götürecek ve size şehri gezdirecektir.

Chengde'de bana kim destek olacak?

Hızlandırılmış Program ekibimiz. Chengde’de genç, eğlenceli ve kendini işine adamış bir destek ekibimiz vardır. Sizi akşam yemeklerine, Yaz Sarayı gezilerine, yürüyüşlere kısacası gittikleri her yere götüreceklerdir. Öğrencilerimiz, özellikle uzun süre boyunca Chengde’de kalanlar genellikle yerli LTL ekibimiz ile çok iyi anlaşırlar ve onlarla arkadaş olurlar.

Çince seviyem ne kadar gelişecek?

Herkes farklı hızda öğreniyor ve ne kadar öğreneceğiniz, Çinde kaldığınız süreye ve seçtiğiniz programa da bağlıdır. Yoğun hızlandırılmış çince kursu standart olana göre daha etkilidir. Aile yanında kalan öğrencilerimiz diğerlerine göre daha hızlı Çince öğrenirler. Fakat Chengde’de diğer bütün şehirlere göre çok daha fazla Çince’yi çok daha kısa bir sürede öğreneceksiniz. Evinize dönmeden önce Pekin ya da Şanghay’deki okullarımıza uğrarsanız orada kalan eski sınıf arkadaşlarınız ile aranızdaki farka inanamayacaksınız.

Chengde'de yaşam nasıldır?

Eğlenceli, sağlıklı ve ilginç fakat diğer ülkelere ve Pekin ile Şanghay gibi büyük şehirlere göre çok farklı. %100 bir Çince ortamında yaşamaya ve keşfetmeye hazır olmalısınız.

Konaklama seçeneklerimiz nelerdir?

Size en uygun olanı seçin: aile yanı konaklama, daire kiralama ya da oda kiralama.

Şanghay Pekin ve Chengde'yi tek bir programda birleştirebilir miyim?

Evet. Bunun için 3 Şehir 1 Program sayfamızı ziyaret ediniz.

Programa nasıl kayıt olabilirim?

Çok basit: istediğiniz programı ve program tarihlerini iletişim kısmından bize gönderin ve bir gün içinde kaydınızı tamamlayalım. Programlar ile ilgili sorularınız var ise ya da size uygun program bulmak için tavsiye istiyorsanız bize sorununuzdan bahsedin ve kendinizi tanıtın, size 24 saat içinde dönüş yapacağız. (İş günlerinde) Ayrıca LTL Kursuna Kaydolmak  bilgi grafiğine de göz atabilirsiniz.

Programı %50/%50 okuma dışında bir seçeneğimi var mı?

Evet, tabi ki de. Çin’e alışmanız için Pekin ‘de başlamanızı tavsiye ediyoruz fakat programın yarısını pekin’de diğer yarısını Chengde’de geçirmek zorunda değilsiniz. Pekin’de bir hafta geçirdikten sonra gitmek isteyebilirsiniz. Ya da tam tersine programınızın son birkaç haftasını Chengde’de geçirmek isteyebilirsiniz. Pekin’de Çince Kursları sayfamızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.  Şanghay’da Çince Kurslarını da programa eklemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Merak ettiklerinizi bize sorun
 • LTL Avatar Alexander Krasnov
  Alexander Krasnov , Öğrenci Danışmanı

  LTL Çince Dil Okulu'na hoş geldiniz!

  Size nasıl yardımcı olabilirim?