LTL ILE ÇİNCE ONLİNE ÖZEL DERS

Çince öğrenirken uygulamalar, programlar, internet siteleri ve öğrenme kaynakları çok işlevlidir, fakat bunlar bir yere kadar yeter. Tüm bunların bittiği yerde Çince online özel ders programları yardımınıza yetişir. Akıcı Çince konuşmayı öğrenmek ve dili tamamen çözmek istiyorsanız özel ders almak doğru karardır.

Birebir öğretmen-öğrenci ilişkisinin yerini alabilecek hiçbir şey yoktur. İyi bir öğretmen sayesinde çok kısa sürede Çince’yi öğrenebilirsiniz.

Internet Yabancı dil kursları ile dolu fakat kaliteli Çince Online Özel Ders bulmak o kadar da kolay değildir.

LTL Dünyanın en büyük özel Çince dil okuludur ve Asya’nın çeşitli bölgelerindeki okullarda binlerce öğrencilere Çince kursları sunmaktadır. Yaptığımız tek iş Çince öğretmek ve bu işte çok iyiyiz.

LTL’ın sunduğu Çince Online Özel Ders programları dahilinde profesyonel ve sertifikalı öğretmenlerle internet üzerinden Çince dersi alacaksınız.

Online Çince Öğretmenlerimiz

Derslerimiz birebir yapılmaktadır ve tamamen öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır. Çince bilginizi olabildiğince hızlı geliştirmek için elimizden gelenini yapıyoruz.

Not – dilerseniz küçük gruplar halinde de sabit programlı Çince kursumuza yazılabilirsiniz, ya da yeni başlattığımız ve büyük ilgi gören Flexi Classes programımıza da de göz atabilirsiniz. Fiyat bakımından grup dersleri özel derslerden daha uygundur.

Kalifiye Öğretmenler

Profesyonel – LTL kadromuz en iyi öğretmenlerden oluşur
Eğlenceli – Derslerimiz hem ilginç hem de eğlenceli
Deneyimli – Ortalama öğretmen 5.000 saatlik deneyime sahip
Sertifikalı – Tüm öğretmenlerimiz sertifikalı ve akreditedir

Yüksek Teknoloji

Online odaklı – İnternetin gücünü kullan
Teknoloji bilgisi – En iyi programları kullanıyoruz
Online beyaz tahta – Teknolojinin imkanlarından yararlanıyoruz
Dersleri kaydet – Dersleri kaydet ve sonradan tekrar izle

Sana Özel Tasarlandı

Senin için – Bu derste tek odak sensin
Kişiye özel – Dersler kişisel ihtiyaçlarına göre şekillenir
Ücretsiz ders planlanması – En hızlı ve etkili yolu biliyoruz
Hızlı gelişme – Hızlı bir şekilde Çince öğren

Eğlenceli

Keyif al – Çince öğretmeninle arkadaş ol
Eğlenceli – İyi bir ders eğlenceli bir derstir
Çeşitlilik – Seni sıkmamak için derslerimizi çeşitli tutuyoruz
Başarı – En iyi motivasyon kendi gelişimini görmektir

NEDEN BİZE GÜVENMELİSİN

LTL’ın sizin için en iyi seçenek olduğunu düşünmemizin sebepleri:

Özel Çince dil eğitimi alanında LTL en tanınan isimdir. 10 yıldan fazla süredir Çince dersleri veriyoruz ve şimdiye kadar Çin, Tayvan ve Singapur da dahil olmak üzere Asya’da 8 farklı şehirde Dil okullarımız mevcuttur.

Bizim amacımız öğrencilerimize kaliteli bir eğitim deneyimi sunarken olabildiğince hızlı bir şekilde iyi bir Çince seviyesine sahip olmalarını ve akıcı bir şekilde Çince konuşmalarınız sağlamak.

Her öğrencinin özel olduğuna inanıyoruz, ve dolayısıyla Çince öğrenmek isteyenlerinin tüm potansiyelini çıkarmak için profesyonel bir öğretmen, kişisel yaklaşım ve kusursuz güncel bir ders programın şart olduğunu düşünüyoruz.

Öğrencilerimizin HSK dil sınavında %94’lük başarı oranına sahiptir.

LTL Çince Online Özel Ders

Flexi Classes İnceleme
Online Çince Öğrenmek
Online Çince Dersi Al

ÇİNCE ONLİNE ÖZEL DERS – PAKETLER

Toplamda altı farklı Çince online özel ders paketimiz bulunmaktadır. Mini paketimiz iki aylık Çince dersi sunarken, Çince’yi baştan sona çözmeyi amaçlayan öğrencilerimize 12 aylık programı tavsiye ediyoruz.

Sizin için en uygun paketi seçin, eğer karar vermekte zorlanıyorsanız bizimle iletişime geçin ve size bu konuda tavsiye verelim.

ÇİNCE ONLİNE ÖZEL DERS (<100 DERS)

Mini: 25 ders (2 ay)

LTL Çince Dil Okulunun size sunduğu dersleri keşfetmek için mini paketimizden yararlanabilirsiniz.

25 saatlik Çince online özel ders aldıktan sonra Çince öğrenme konusunda nasıl bir yol izlemek istediğinizi anlayacaksınız.

Standart: 50 ders (3 ay)

Bu en popüler online ders paketimizdir. Çince temelinizi atmak ya da dil seviyenizi geliştirmek istiyorsanız bu program tam sizin için

3 ay boyunca deneyimli öğretmenlerimizle 50 saat Çince öğrenin.

Bir Seviye – Hızlı: 75 ders (4 ay)

Sadece 4 ay içinde Çincenizi bir üst seviyeye çıkarın.

Olabildiğince kısa süre zarfında bir HSK seviyesi atlamak isteyen motive öğrencilerimiz için hazırladığımız bir program.

Online kursunuzu bitirdikten sonra dilerseniz HSK sınavına girebilirsiniz.

ÇİNCE ONLİNE ÖZEL DERS (100+ DERS)

1 Seviye – Ayrıntılı: 100 ders (5 ay)

Çincesini bir seviye atlatmak isteyen fakat çok fazla boş zamanı olmayan yoğun öğrencilerimiz için mükemmel bir programdır. Program bitiminde ne kadar ilerlediğinizi öğrenmek amacıyla HSK sınavına girmenizi tavsiye ederiz ama bu tamamen size kalmıştır.

2 Seviye – Hızlı : 150 ders (6 ay)

6 ay içinde iki seviye atlayın. Bu hedefe ulaşabilmek için öğrencinin çok motive ve disiplinli olması gerekiyor. Yıllardır bu işi yapıyoruz ve vazgeçmeden çok çalışan yüzlerce öğrencinin bu hedefe ulaştığını gördük.

Çin’de yaşamaya gerek kalmadan olabildiğince gelişme kat edin. Unutmayın tüm derslerimiz öğrencilerin öğrenmek istedikleri konular etrafında şekillenmektedir. Yani hedefinize ulaşmanın en pratik ve etkili yöntemi size sunacağız.

2 Seviye – Ayrıntılı: 200 ders (12 ay)

Bir sene içinde Çincenizi iki seviye yükseltin. Çince bilgisini geliştirmek isteyen fakat bir haftada kısıtlı zamanı olan öğrencilerimize bu paketi tacsiye ediyoruz..

Aynı zamanda saat-fiyat bakımından en uygun programdır

ONLİNE ÇİNCE ÖZEL DERS KAYDINIZI YAPTIRIN

Online 1-on-1 Classes

DAHA DA UCUZ VE ESNEK ÇİNCE PROGRAMI MI ARIYORSUNUZ? Check out our 2020 sonbaharında başlattığımız Flexi Classes programımıza bir göz atın. Uygun fiyata, esnek programlı, kişiye özel tasarlanmış ders programına sahip Online Çince kursu arıyorsanız Flexi Classes ile çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz! Flexi Classes’ın nasıl bir şey olduğunu görmek için ücretsiz ders bile alabilirsiniz.

ARKADAŞINIZLA ÇALIŞIN – ONLINE ÇİNCE ÖZEL DERS

Arkadaşınızla beraber Online Çince çalışmak ister misiniz?

Bu soruya cevabınız evet ise size güzel bir haberimiz var!

Aynı zamanda ikiye bir Online Çince dersleri sunuyoruz

Bu programların fiyatları yandaki tabloda mevcuttur. Fiyatlar ABD Doları üzerindendir.

Ayrıntılı bilgi için [email protected] üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam SaatFiyat (USD)
25558 USD
501,116 USD
751,522 USD
1001,903 USD
1502,780 USD
2003,707 USD

SIKÇA SORULAN SORULAR

Çince seviyeleri nelerdir?

Seviye olarak tanımladığımız şey Çince öğrenmeye yeni başlayan birisnin HSK 1 seviyesine varmasıdır. İki seviye dediğimiz şey, Çince’ye yeni başlayan birisinin HSK 2 sınavını geçebilecek seviyeye gelmesidir.

İlerledikçe HSK seviye zorluklarının arttığını aklınızda bulundurun.

Örneğin HSK 4’ten HSK 5’e çıkmak HSK 1’den HSK 2’ye çıkmaktan çok daha zor. HSK seviyelerinin bu şekilde olmasının sebebini Çin Milli Eğitim Bakanlığına sormak gerekir çünkü bizim hiçbir fikrimiz yok.

Dersten önce hazırlamam gereken neler var?

Fazla bir şey yok: Çalışan internet bağlantısı, kulaklık ve internete bağlanacağınız aygıt

Derse telefondan ya da tabletten katılmak da mümkün fakat deneyimimize göre en iyi seçenek bilgisayardır çünkü etkileşimli beyaz tahtayı, sohbeti ve diğer özellikleri kullanmak geniş ekranda çok daha kolay.

Aynı zamanda, her ne kadar online olsa da bunun da bir ders olduğunu unutmayın. Odaklanabileceğiniz sessiz sakin bir ortamda bulunmaya dikkat edin. Yapabiliyorsanız bilgisayardan da not alabilirsiniz fakat yine de elinizin altında kağıt kalem bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Bir ders uzunluğu ne kadardır?

LTL Online Çince özel derslerimiz 55 dakika uzunluğundadır.

Ders programım olacak mı?

Kesinlikle. Hem sizin hem de öğretmeniniz için ders programı olmazsa olmaz bir şeydir.

To progress in Mandarin we need regular classes with a regular schedule. Just an hour here of there just doesn’t get enough revision and repetition in to really progress. At the same time of course all good professional teachers have full teaching schedules so it is important to stick to those.

The great thing is that you can schedule classes seven days of the week, including weekends at no extra cost.

Kamera gerekiyor mu?

Zorunlu değil. Öğretmen her şekilde kamera kullanıyor olacak ama dilerseniz kamerasını kapatmasını rica edebilirsiniz.

Fakat birbirini görmek dersi daha eğlenceli ve keyifli hale getiriyor, bu yüzden size kesinlikle kamera kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Karar sizin.

Öğretmenimi kendim seçebilir miyim?

Tabi ki de. İlk başta size en uygun olan öğretmeni seçeceğiz, fakat zaman ilerledikçe başka bir öğretmenle çalışmak istersen bunu sizin için ayarlayabiliriz.

Fakat şunu da unutmayın ki tüm öğretmenlerimizin kendi ders programları vardır, bu yüzden genellikle öğretmen değiştirmekte bir sıkıntı çıkmasa da size bir garanti veremiyoruz.

Yüz yüze ders alabilir miyim?

Kesinlikle evet. Online derslerinizi yüz yüze derslere yükseltebilirsiniz. Çin’e gidip Çince dersleri almak istiyorsanız size sunduğumuz okul listesi şu şekildedir: Singapur, Taipei, Pekin, Şanghay, Beihai, Xian, Chengde ve Chengdu. Bunlar arasında istediğiniz şehri seçip dil kurslarımıza katılabilirsiniz. Şehirler hakkında ayrıntılı bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz.

Böyle bir planınız varsa öğrenci danışmanınızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Derslerimi iptal edebilir miyim?

Evet, ders başlamadan 6 saat öncesinden derslerinizin %30’unu iptal edebilirsiniz. Not: Çin’in çalışma saatlerini ve zaman dilimi farkını aklınızda bulundurunuz (9:00 – 18:00, Paz-Cum).

Daha kısa programlar sunuyor musunuz?

Öğrencilerimizin gerçek anlamda Çince öğrenmelerini istiyoruz, 25 saatten kısa süre içinde Çince öğrenmek pek mümkün olmadığı için böyle bir paket sunmuyoruz öğrencilerimize.

Gerçek Çince kursun iyi planlanmış ve organize edilmiş olması gerekiyor.

Başka öğrencilerle beraber Online ders alabilir miyim?

Tabi ki de. Daha yeni çıkardığımız Flexi Classes ile dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 derse kaydolabilir iptal edebilir ya da erteleyebilirsiniz.

Tek bir tıklama ile dünyanın en iyi Çince öğretmenlerine ulaşabilirsiniz!

Ayrıntılı bilgi için Flexi Classes sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merak ettiklerinizi bize sorun
  • LTL Avatar Alexander Krasnov
    Alexander Krasnov , Öğrenci Danışmanı

    LTL Çince Dil Okulu'na hoş geldiniz!

    Size nasıl yardımcı olabilirim?