Çince Nasıl Öğrenilir Ve İlk Ücretsiz E-kitabımız

2002’de Çince öğrenmeye başladığım zaman, Çin’deki Çince nasıl öğrenilir E-kitap LTLüniversiteler yabancı öğrenciler ile Çinli öğrencileri olabildiğince ayrı tutmaya çalışıyordu. Ayrı yatakhanelerde uyuyorlar, ayrı binalarda ders alıyorlar ve genel olarak sürekli farklı yerlerde zaman geçiriyorlardı. Kağıt sözlüklerimiz vardı ve karakterleri körü körüne ezberleyerek öğreniyorduk. Mobil uygulamaları ve elektronik kolaylıkları bırakın mail atmak bile büyük bir olaydı.

Çince Nasıl Öğrenilir?

O zamandan beri birçok şey değişti. Fakat Çince nasıl öğrenilir sorusu o zamanlar olduğu gibi şimdi de öğrencilerin aklını kurcalıyor. İnternet üzerinden, LTL Çince Dil Okulunda ya da özel konuşmalarımda bunu yüzlerce kez açıklamaya çalışmışımdır. Ayni zamanda basit birkaç Çince öğrenme kılavuzunu kullanan öğrencilerin ne kadar hızlı geliştiğini de fark ettim.  Çince öğrenmek işin yarısı, önemli olan doğru öğrenmektir.

E-Kitabımız

“Çince nasıl öğrenilir?” sorusuna cevap vermek ve insanlara yardımcı olabilmek için aklımıza bu konu ile ilgili bir E-kitap yazma fikri geldi. İlk bölümü ben yazdım, fakat Çince’yi farklı şartlar altında öğrenen başka insanların da fikirlerini ve deneyimlerini eklemek istediğim için kitaba 10 farklı yazardan yazılar ekledik. Bazıları Çin’de okudu, bazıları kendi ülkelerinde, bazıları yabancı dil öğrenme konusunda deneyimliydi, diğerleri değildi, fakat hepsi Çince diline çok zaman ayırmış ve mükemmel bir seviyeye ulaşmış insanlardı. Bu kitabın yardımıyla öğrencilerin sıkça yapılan hatalardan uzak durup Çince’yi daha hızlı ve daha eğlenceli bir şekilde öğreneceğini umuyorum.

Ücretsiz indirmek için E-kitap Sayfamızı ziyaret edin The Ultimate GuidEbook to learning Mandarin Chinese.

Bir cevap yazın

You will get a reply from us
Your email address will not be published. Name and Email are required.