Multi City – LTL Çince Dil Okulu

LTL Çince Dil Okulu ile seçtiğiniz program dahilinde Çince öğrenirken bir yandan da Çin’in çeşitli şehirlerini gezme imkanı yakalayın.

LTL Çince Dil Okulunun sunduğu Çince dil kursları ile Çin’in sokaklarını, pazarlarını, müzelerini keşfederken bir yandan da Çince seviyenizi geliştirin.

Çin’de herkese göre bir şey vardır. Pekin, Şanghay, Chengde ya da Taipei gibi şehirlerde deneyimli ve kalifiye öğretmenlerimizden Çince dersleri alın ve Çin kültürünü ve tarihini derinden tanıma şansı yakalayın!

Şanghay-LTL Çince Dil Okulu işe Çince Öğrenin

 • Çin’de Çince Dil Okulu
 • Çin’deki çeşitliliği keşfedin
 • Pekin, Şanghay, Chengde, Taipei, Chengdu, Xi’an, Beihai ve Singapur
 • Chengde’de sadece Çince konuşun
 • Okumak istediğiniz şehirleri seçin
 • Bir yıllık programa katılın
 • LTL topluluğunun bir parçası olun

Dilerseniz Şanghay gibi uluslararası, metropol bir şehirde eğitim alın, ya da Çin’in kültür başkenti olan Pekin’de Çince öğrenin.

Chengde ise bu iki şehirden tamamen farklıdır. Chengde çok daha küçük ve lokal bir şehirdir. Burada neredeyse hiç yabancı yoktur, bu yüzden programınız boyunca sadece Çince konuşmak zorunda kalacaksınız!

Taipei’yi özel yapan şey ise Çin Halk Cumhuriyeti’den ayrı olmasıdır ve geleneksel Çince karakterlerinin kullanılıyor olmasıdır.

Hızlı bir gelişme katetmeniz için LTL Çince Dil Okulu size istediğiniz programları birleştirme fırsatı sunuyor. Seçtiğiniz şehirlerde dilediğiniz programlara katılabilirsiniz.

NOT – LTL Çince Dil Okulu  SEKİZ farklı şehirde Çince eğitim sunduğu için (Pekin, Şanghay, Chengde, Taipei, Beihai, Chengdu, Xi’an ve Singapur), kişiye özel programlar ayarlayabiliyoruz. Eğer siz de, kendi multi city programınızı  yapmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ÇİN’İ GEZİN VE ÇİNCE ÖĞRENİN

Çince Dil Okulumuz artık SEKİZ farklı şehirde Çince dil eğitimi sunduğu için, çok kullanışlı bulacağınız bir fiyat hesaplayıcısı kurduk. Bu hesaplayıcı sayesinde dilediğiniz şehirleri ve programları seçip size özel bir multi city programı kurabilirsiniz.

NOT – elde edeceğiniz rakamlar %100 KESİN BİR NET FİYAT DEĞİLDİR, seçtiğiniz programların YAKLAŞIK fiyatıdır. 

Hesaplayıcıyı eklememizin sebebi, size program tutarı hakkında yaklaşık bir bilgi vermektir. Programınızın tam fiyatını öğrenmek için formu kullanarak hesaplayıcıda çıkan fiyatı bize gönderebilirsiniz.

Biraz daha aşağı inerseniz, fiyatların sabit olduğu fiks multi city programlarımızı bulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Ayrıntılı Bilgi İçin LTL Çince Dil Okulunun Youtube Sayfasını Takip Edin

  Multi City Seçenekleri

  Çin'in Büyükşehirleri (Pekin- Şanghay)

  LTL Çince Dil Okulumuzda dil eğitimi alırken, Çin’in en meşhur ve büyük iki şehrini keşfedin. Pekin ve Şanghay şehirleri görmeden inanamayacağınız bir kontrast oluşturuyorlar. Başkent olan Pekin, birçok farklı biçimde Çin’in destansı tarihini yansıtıyor, Çin Seddi ise sayısızca turistin bu güzel şehre gelmelerinin en büyük sebebidir. Çin Seddi’nin bu kadar ünlü olmasına rağmen keşfedilmemiş bir çok alanı vardır ve öğrencilerimiz ile buralara sık sık yürüyüşler organize ediyoruz.

  Şanghay her ne kadar övünebileceği bir tarihe sahip olsa da Çin’in hızla büyüyen ticari merkezi olarak tanınıyor. Pekin’in yanında boyutu ve nüfusu gölgede kalsa da sizi meşgul edecek bir çok şey bulacaksınız. Pekin ve Şanghay’ı tek bir programda yaşamak hayatınızda hiç unutamayacağınız deneyimlerden birisi olacaktır.

  Büyükşehir Programında 3 farklı seçenekten yararlanabilirsiniz:

  Standart Büyükşehir

  Yoğunlaştırılmış Büyükşehir

  Kişiye Özel Büyükşehir

  Büyükşehir Fiyat Listesi (CNY)

  Süre Standart Yoğunlaştırılmış Özel
  4 hafta 12,956 21,972 22,215
  6 hafta 16,708 29,580 29,928
  8 hafta 20,078 36,414 36,856
  10 hafta 23,094 42,531 43,056
  12 hafta 25,783 47,983 48,583
  14 hafta 29,383 55,283 55,983
  16 hafta 32,983 62,583 63,383
  18-52 hafta 3,600/2 hafta 7,300/2 hafta 7,400/2 hafta

  *

  LTL Çince Dil Okulu’nun Standart Programı hafta içi günde 4 saatlik yani haftada toplam 20 saatlik Çince ders programını içeriyor. Diğer 3 program ise size ekstra seçenekler sunuyor ve dolayısıyla Çince dil seviyeniz daha hızlı gelişiyor. 1 Saatlik öğle arasında Yemek Kulübümüz ile öğle yemeğine katılmayı da unutmayınız!

  Yoğunlaştırılmış Program, standart programa göre günde 2 saat fazladan ders sunuyor böylece haftada 30 saat Çince görmüş oluyorsunuz. Ekstra iki saati 1 e 1 özel dersler şeklinde alacaksınız, böylece çok daha hızlı bir şekilde Çince öğreneceksiniz. Bu ekstra dersler genellikle 15:30 ile 17:30 arasında yer alacaktır. Grupça ders almanın yanı sıra hızlı bir şekilde Çince seviyenizi geliştirmek istiyorsanız bu program tam da size göre demektir.

  LTL Çince Dil Okulunda birebir özel ders almak istiyorsanız, Kişiye Özel Programımızı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Haftanın 20 saatini bire bir özel Çince dersi alın. Size göre özel şekillendirilmiş bir ders düzeni istiyorsanız bu program sizin için idealdir. Profesyonel öğretmenlerimiz ile hızlı bir gelişme kat edeceğinizin garantisini veriyoruz.

  Ayrıntılı Bilgi

  Sıkça merak edilen bazı noktaları açıklığa kavuşturuyoruz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız var ise aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorulan kısmına göz atabilirsiniz ya da bizimle Canlı sohbet/mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz

  • Yukarıdaki tüm programlara havaalanı servisi ve şehirler arası ulaşım dahildir
  • Tüm Büyükşehir Programlarımıza Başlangıç Paketi dahildir
   • Başlangıç Paketi: Mobil Sim Kart, polis kaydı yardımı, banka hesabı açma, bisiklet üyeliği konusunda yardım, toplu taşıma araçları için kartlar, haritalar ve 7/24 LTL desteği
  • Dil programınızın süresi size kalmıştır, minimum süre 4 hafta, maksimum ise 52 haftadır. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçiniz.
  • Konaklama– Sunduğumuz konaklama seçeneklerini görüntülemek için  Şanghay Konaklama ya da Pekin Konaklama sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.
  3ü bir arada (Şanghay - Pekin- Chengde)

  Sadece Pekin ve Şanghay’ı deneyimlemekle yetinmeyin ve Çince’yi Chengde şehrine tam anlamıyla yaşayın. Pekin ve Şanghay şehirlerinin sunduklarını zaten biliyorsunuz fakat Çince’nizi inanılmaz hızlı bir şekilde geliştirecek asıl şehir Chengde’dir.

  Chendge şehrinde yabancılarla iletişime geçmeniz imkansız olacak bu da sizin Çin kültürüne odaklanmanızı sağlayacaktır. Chengde’de kaldığınız süre boyunca hiçbir yabancıyla karşılaşma veya konuşma fırsatı bulamayacaksınız.

  Bütün bu zamanı Çince öğretmenleriniz ile, ev sahibi aileniz ile ve yeni edineceğiniz yerli arkadaşlarınız ile geçireceksiniz böylece tam anlamıyla dili yaşamış olacaksınız.

  Chengde özel bir deneyimdir fakat daha popüler ve büyük bir şehir olan Chengdu ile karıştırılmamalıdır. Chengde Pekin’in kuzeyindedir 3 saatlik tren yolculuğu uzaklığındadır. 2018’de Chengde şehrine Yüksek Hızlı Tren yapılması planlanıyor böylece bu yolculuk süresi hissedilir bir ölçüde azalacaktır.

  İşte 3ü 1 Arada Programlarımız

  Standart 3ü 1 Arada

  Yoğunlaştırılmış 3ü 1 Arada

  Kişiye Özel 3ü 1 Arada

  3ü 1 Arada Fiyat Listesi (CNY)

  Süre Standart Yoğunlaştırılmış Özel
  6 hafta 23,330 36,202 32,143
  9 hafta 29,982 47,912 42,258
  12 hafta 35,598 57,798 50,798
  15 hafta 42,898 70,648 61,898
  18 hafta 50,198 83,498 72,998
  21 hafta 57,498 96,348 84,098
  24-51 hafta 7,300/3 hafta 12,850/3 hafta 11,100/3 hafta

  Ayrıntılı Bilgi

  İhtiyaç duyabileceğiniz bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorular kısmına göz atabilirsiniz ya da bizimle Canlı Sohbet/Mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Yukarıdaki tüm programlara havaalanı servisi ve şehirler arası ulaşım dahildir
  • Tüm Büyükşehir Programlarımıza Başlangıç Paketi dahildir
   • Başlangıç Paketi: Mobil Sim Kart, polis kaydı yardımı, bank hesabı açma, bisiklet üyeliği konusunda yardım, toplu taşıma araçları için kartlar, haritalar ve 7/24 LTL desteği
  • Çince Dil Okulumuzda alacağınız programların süresi size kalmıştır, minimum süre 4 hafta, maksimum ise 52 haftadır. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçiniz.
  • Konaklama– Sunduğumuz konaklama seçeneklerini görüntülemek için  Şanghay Konaklama  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  Çince Hızlandırılmış Program (Pekin-Chengde)

  Hızlandırılmış Program LTL Çince Dil Okuluna özeldir ve bu program ile Çince seviyenizi çok hızlı bir şekilde geliştireceğinizi garanti ediyoruz. Üniversiteye başlamadan önce bir yıl ara verip Dünya’yı gezmek istiyorsanız ya da işinizden ücretli izin ile dil tatiline gitmeyi düşünüyorsanız bu program basit bir şeyden sıra dışı bir deneyim edinmenin yoludur.

  Birbirinden çok farklı, fakat tarih ve kültürel olarak ayni zenginliğe sahip iki şehirde bulunacaksınız. Canlı, hızlı tempolu, eğlenceli ve dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Çin’in başkenti Pekin’de programınızın ilk kısmını geçireceksiniz.

  Bundan sonra ise hiçbir yabancı ile iletişime geçemeyeceğiniz ve Çince’nin derinliklerine dalabileceğiniz Chendge şehrine gideceksiniz.

  Çince Hızlandırılmış Program 

  Callie arkadaşı ille beraber Şanghay'da

  Öğrencilerimizin Yorumları

  Anthea Testimony for LTL
  Anthea
  Germany

  "I decided to sign up with LTL for the multi city gap year program. All in all, I had a great experience at all three places and already I have decided I will go back to LTL Beijing for 4 months!"

  Daha Fazlasını Oku

  Sıkça Sorulan Sorular

  Şehirlerin arasında seyahat etmek kolay mıdır?

  Evet, Çin’de ulaşım hızlı, etkili ve kolay erişimlidir. Şanghay ve Pekin arası seyahat etmek hızlı tren ile aşağı yukarı 4 saat sürüyor ve Chengde de 2018’de yüksek hızlı trene sahip olacaktır. Şimdilik ise yolculuk aşağı yukarı 3 saat sürüyor. Çin her ne kadar büyük bir ülke olsa da seyahat etmek kolaydır ve güvenlidir.

  3 şehirdeki okullarınız nelerdir?

  İlk okulumuz Pekin’de açıldı ve ortamı rahat, arkadaş canlısı ve sıcaktır. Boyut olarak daha küçük olsa da ayni şey Şanghay okulumuz için de geçerlidir. Her iki okul da metro duraklarının hemen yanında bulunmaktadır (Pekin için Dawanglu, Şanghay için ise South Shannxi Lu) ve konumlarından birçok restorana da kolayca ulaşılabilir. Chengde ise apayrı bir dünyadır. Çince’yi öğrenirken yerli ailenin yanında kalacaksınız ve yabancılarla iletişiminiz 0’a inecektir.

  Chendge benim için uygun mudur, kulağa biraz alışılmadık geliyor?

  Alıştığınız hayattan çok farklıdır bu yüzden Chendge şehrinde programa katılmayı düşünüyorsanız, Çince dışında hiçbir dil konuşmayacağınızı aklınızda bulundurun. Yabancılar ile hiç iletişiminiz olmayacaktır ve 7/24 Çince öğreneceksiniz. Fakat Chengde’den ayrılırken iyi bir Çince seviyeniz, güzel anılarınız ve yeni edindiğiniz arkadaşlarınız olacaktır. Çince kursları sunan LTL Çince Dil Okulunun en heyecan dolu ve farklı programdır. Bu açıklamalar size göre değil ise Chengde yerine Pekin veya Şanghay şehirlerini tercih etmelisiniz.

  Başlangıç seviyesinde olanlar da bu programa katılabilir mi?

  Evet. LTL Dil Okulumuzun öğrencilerinin neredeyse yarısı hiç Çince bilmeden programlara katılıyorlar. Başlangıç seviyesi dersleri yıl boyu farklı tarihlerde başlamaktadır. Başlangıç tarihlerini öğrenmek için Pekin Çince Dersleri ya da Şanghay Çince Dersleri sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

  Bu şehirlerde yaşam ne kadar pahalıdır?

  Şanghay ve Pekin şehirleri Chengde’ye göre her ne kadar pahalı olsa da dünya çapındaki büyük şehirler ile karşılaştırıldığında pek bir fark hissedilmiyor. Öğle yemeği ortalama 3 dolardır, bira 2 dolar, yakın mesafe için taksi ise 3 dolardan fazla tutmaz. Pekin ve Şanghay’da yaşamak düşündüğünüz kadar pahalı değildir. Çok para harcayabileceğiniz mekanlar da vardır fakat ucuza yaşamak isterseniz bunu kolaylıkla başarabilirsiniz.

  Diğer Programlar

  Merak ettiklerinizi bize sorun
  • LTL Avatar Alexander Krasnov
   Alexander Krasnov , Öğrenci Danışmanı

   LTL Çince Dil Okulu'na hoş geldiniz!

   Size nasıl yardımcı olabilirim?