BEİHAİ HİZMETLERİMİZ

Çin’e gelmeye hazırlanırken yapmanız gerekenler listesi gözünüzü korkutması normaldir.

LTL ile Çin'e hazırlıklı gelin
LTL ile Çin’e hazırlıklı gelin

Ama siz hiç merak etmeyin. Yıllar önce kurulan akredite bir okul olarak, LTL Çince Dil Okulu Çin’e yeni gelen öğrenciler hakkında gereken her şeyi bilmektedir.

Öğrencilerimizin Çin’e rahat bir şekilde varmalarını ve buraya hızlıca ayak uydurmalarını sağlamak için küçük tüyolar ve tavsiyeler öğrendik.

Tüm bu yıllar boyunca biriken deneyimimizi kullanarak, öğrencilerimizin Çin’de rahat etmesini sağlayacak bir başlangıç paketi hazırladık.  Aklınıza bile gelmeyecek küçük detaylar ve ufak işler hiç Çince bilmediğiniz takdirde çok zorlaşabilirler.

Dikkat etmeniz gereken bir şey var – eğer başlangıç paketini satın almak istiyorsanız, lütfen bize bunu Çin’e gelmeden önce bildirin ki sizin için gereken tüm hazırlıkları yapalım. Çin’e geldikten bir iki gün sonra başlangıç paketinden yararlanmak isterseniz biraz geç olabilir.

BEIHAI BAŞLANGIÇ PAKETİ – STANDART

Beihai’ya geleceğiniz zaman standart başlangıç paketi kapsamında yararlanabileceğiniz hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz:
 • Havalimanı/Tren Garında Karşılama – Çin’e geldiğinizde LTL okulunun ya da kalacağınız evin/otelin adresini bulup oraya nasıl varacağınız için endişelenmenize gerek yok. Beihai’ye geldiğinizde LTL görevlisi sizi bekliyor olacaktır.
 • Mobil SIM Kart – SIM  kartı alıp bakiye yüklemenize yardımcı olacağız.
 • Banka Hesabı – Çin’de kısa süre kalan yabancılar için banka kuralları değişiklik göstermektedir. Bu yüzden eğer yapabiliyorsak size bir banka hesabı açacağız, aksi halde paranızı yükleyip, ödeme yapabileceğiniz WeChat Cüzdanı açmanıza yardımcı olacağız.
 • Polis Kaydı – Yabancı uyruklu vatandaşların Çin’e ayak bastıktan sonra 24 saat içinde polis merkezinde kalacakları adreslerini belirtmeleri gerekmektedir. Size bu konuda da yardımcı olacağız.
 • Bisiklet Kiralama – Çin’de birçok bisiklet kiralama uygulaması vardır.  Beihai, Şanghay ya da Pekin’e göre daha küçük bir şehir olduğu için bisiklet çok işinize yarayabilir.
 • Okul’da Kişisel Dolabınız
 • Beihai Haritası
 • Orijinal Serve the People Çantası
 • Ücretsiz LTL Kahve Kupası

Fiyat– 1,089 CNY

BEIHAI BAŞLANGIÇ PAKETİ – EKSTRA

Standart paket’in yanı sıra aşağıdaki iki hizmeti ekstra başlangıç paketinde bulabilirsiniz.

 • Bir Aylık Fitness Üyeliği– Şehrin spor salonuna katılın
 • Ücretsiz Masaj – Çin’deki ilk günleriniz biraz yoğun geçecektir. Profesyonel bir masaj bu yoğunluğa çok iyi gelebilir, ne dersiniz?

Fiyat– 1,749 CNY

BEIHAI SADECE KARŞILAMA

 • Beihai’ye hangi yolla geleceğinizi bize bildirin.
 • Çin’e vardığınızda özel şoförümüz sizi isminizin yazılı olduğu bir kartla bekliyor olacak.
 • Doğruca konakladığınız adrese bırakılacaksınız.
 • Not – Şoför İngilizce konuşmayacaktır

Fiyat– 180 CNY

BEIHAI BAĞLANTI PAKETİ

Yeni bir ülkeye gidiyorsunuz ve nasıl arkadaş edineceğinizi mi düşünüyorsunuz.

LTL Bağlantı  Paketi sayesinde Çin’e geldiğinizde çok kısa bir süre içinde arkadaş edinebileceksiniz. Beihai’deki yabancılarla da takılmak zor değildir, fakat Çinli bir arkadaş bulursanız Çince öğrenme sürecinizi hızlandırmış olursunuz, Çin kültürünü ve insanlarını yakından tanımış olursunuz ve belki de hayat boyu sürecek bir arkadaşlık kurmuş olursunuz. İşte LTL Bağlantı Paketinin amacı da budur.

Çince’nizi geliştirmek dışında Çinli arkadaşınız Beihai’yi tanıyor olduğu için size merakınızı çekebilecek bi sürü mekanı tanıtabilir ve size şehri tanıtabilir.  Şöyle düşünün bir yabancı sizin ülkenize geldiğinde onu birçok ilginç yere götürüp ülkenizin güzelliklerini tanıtmak istersiniz. Çinli arkadaşınız da sizin için tam olarak bunu yapacaktır.

Bunu sağlamak için size Bağlantı Paketini sunuyoruz:

 • Kişisel Öğrenci Elçisi –Beihai’yi bu arkadaşınızla beraber keşfedin. Sizi hobilerinize ve ilgi alanlarınıza göre eşleştiriyoruz bu yüzden muhtemelen hızlı bir şekilde kaynaşıp anlaşabileceksiniz.
 • Dil Değişim Arkadaşı Dilinizi, kültürünüzü, başınızdan geçen hikayeleri paylaşmak için mükemmel bir fırsat. Arkadaşınızla arada bir buluşup, kendi dilinizden ve kültürünüzden bahsedin, ve onun hakkındaki hikayelerini dinleyin.

Fiyat– 540 CNY

Sizi iyi anlaşacağınızı düşündüğümüz insanlarla eşleştireceğiz. Aranızdaki arkadaşlığı ise tabi ki de “satın alamazsınız” ilişkinizi keniniz kuracaksınız. Fakat Bağlantı Paketi sayesinde ilk günden itibaren uzun sürecek arkadaşlıklar kurma ve Çince’nizi hızlı geliştirme şansı yakalıyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

BAŞLANGIÇ PAKETİ - Beni karşılayacak şoförü nasıl bulacağım?

Stres yapmaya gerek yok, şoförümüz sizi isminizin yazılı olduğu kartla bekliyor olacak.

BAŞLANGIÇ PAKETİ - LTL'e Gelirken herhangi bir kitap, araç gereç getirmeli miyim?

Pasaportunuzu, not defterlerinizi ve birkaç kalem almanız yeterli olacaktır, gerisi ile biz ilgileneceğiz. Ders kitaplarınız ve ihtiyaç duyacağınız tüm araç gereçler sizi bekliyor olacaktır.

BAĞLANTI PAKETİ - Dil Değişim Arkadaşı ve Öğrenci Elçim ile ne zaman buluşacağım?

Çin’e geldikten kısa bir süre sonra sizi bir restoranda ya da kafede tanıştıracağız. Ne kadar erken tanışırsanız, Çin’i keşfetmeye o kadar hızlı başlayabilirsiniz.

BAĞLANTI PAKETİ - Neden iki farklı kişi ile buluşmam lazım?

Ne kadar çok insan tanırsanız sizin için o kadar iyi. İki kişi ile tanışacağınız için daha çok arkadaş edinme, şehri gezme ve Çin kültürünü tanıma imkanınız olacaktır.  Üstelik Çince seviyenizi geliştirmek için de çok iyi bir fırsattır.

BAĞLANTI PAKETİ - Tanışacağım bu iki insan kimler olacaktır?

Sizin ilgi alanlarınızı, yaşınızı ve tercihlerinizi göz önünde bulundurarak araştırma yapıyoruz. Bazen bu insanlar arkadaş çevresini genişletmek isteyen öğrenciler olabilir, bazen tam zamanlı çalışan ve yabancı insanlarla tanışmak isteyen kişiler olabilir. Gerçekten net bir kriter yoktur, bizim için önemli olan tek şey, size uygun olan birisini bulabilmektir.

Merak ettiklerinizi bize sorun
 • LTL Avatar Alexander Krasnov
  Alexander Krasnov , Öğrenci Danışmanı

  LTL Çince Dil Okulu'na hoş geldiniz!

  Size nasıl yardımcı olabilirim?